cbf.png
mini.png
fiba.png
Basketbalová akademie 2006
muzia.jpg A.jpg A.jpg A.jpg A.jpg A.jpg A.jpg A.jpg A.jpg A.jpg A.jpg
Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA

Akce akademie

Hráči Basketbalové Akademie dovršili hatrick

V sobotu 20.3.2010 se na palubovce BK DE Prosek uskutečnil poslední letošní turnaj minižactva.
V této nejmladší kategogirii basketbalových nadějí se utkala družstva domácích BK DE Prosek, SŠK Skřivánek Ústí nad Labem a Basketbalové akademie Roudnice nad Labem./

 

Po tuhých bojích celkově zvítězili hráči BA Roudnice nad Labem a připsali si tak třetí turnajové vítězství v řadě.

1. utkání

BK DE Prosek - BK 2006 Roudnice n.L. 10:21 (0:4,6:6,6:13)
Body: Krištof - 8, 4x zisk, Hytha 4, 4x zisk, Petrásek 3, 8x zisk, 6x doskok, Krásný, Hubálek a Bíba 2.

2.utkání

BA 2006 Roudnice n.L. - ŠSK Skřivánek Ústí n.L. 49:4 (5:0,17:0,27:1)
Body: Habel - 12, 6x doskok, Krištof 8, Mráz 6, 5x zisk, Pazourek 4, 3x asist., Bíba 4, 5x doskok, Hlaváč 4, Fary - 2, 6x zisk, 3x asist., Hytha, Petrásek, Hubálek a J. Jiránek 2 Fr. Krásný 1 , 9x zisk.

3.utkání

BK DE Prosek - ŠSK Skřivánek Ústí nad Labem 32 : 14

Pořadí turnaje:
1. místo - BA Roudnice nad Labem
2. místo - BK DE Prosek Praha
3. místo - ŠSK Skřivánek Ústí nad Labem

Hodnocení: Poprvé v letošní sezóně se všichni hráči základního kádru uzdravili a byli k utkáním připraveni. V začátcích obou zápasů trochu vázla kombinační hra, kterou provázela nepřesná střelba. Postupně se hráči BA přizpůsobili podmínkám v hale a začali střelecké pozice proměňovat. Pochvalu za nadstandartní výkon tentokrát zaslouží pivot Martin Petrásek a ve druhém zápase úspěšný střelec David Habel. Gratulujeme všem hráčům i trenérům k vynikajícím sportovním výsledkům!!!

Hlášenka utkání basketbalu - program turnaje nejml. mini

Datum: sobota 20.03.2010

Místo konání: Hala SK, Lovosická 559, Praha 9 - Prosek, 190 00

Spojení: Hala se nachází v blízkosti stanice metra "C" Střížkov, potom pěšky cca 10 min po ulici Lovosické k hale.

Program zápasů:
08.45 BK Prosek - BA Roudnice nad Labem
10.00 BA Roudnice nad Labem - SŠK Ústí nad Labem
11.15 BK Prosek - SŠK Ústí nad Labem

Basketbalová Akademie 2006´ Roudnice nad Labem opět zvítězila

Po vítězství na turnaji pořádaném SŠK Ústí nad Labem zvítězili hráči BA Roudnice n.L. i na turnaji pořádaném BK Česká Lípa v oblastním přeboru nejmladšího minižactva.
Celý turnaj měl vyrovnaný průběh. V rozhodujících momentech však rozhodlo větší nasazení a kolektivnější pojetí hry celého družstva.

Výsledky:

BK Česká Lípa - BA 2006 Roudnice n.L.    7 : 26    (0:4,6:10,6:18)

V prvním utkání byla očekávána dobrá příprava soupeře, který se s BA utkal na minulém turnaji. Očekávání se vyplnila a trenér domácích se snažil eliminovat nacvičené akce. Roudnickým hráčům se v prvním poločase nedařilo střelecky. Utkání rozhodla až první pětka ve třetí čtvrtině. Zpřesnění střelby a výborná obrana ...to byl recept na domácí družstvo. V těchto činnostech vynikali hlavně František Krásný, Martin Petrásek a Jan Hyťha. Závěr utkání si roudničtí zkušeně pohlídali.

Statistiky utkání:
P. Krištof 6 b , Fr.Krásný 4 b a13 získaných míčů , D.Habel 4 b , J.Hyťha 2 b a 7 získaných míčů , J.Mráz 2 b a 4 doskoky , T.Bíba 2 b , J.Pazourek 2b a 4 doskoky, J.Jiránek 2 b , M.Petrásek 2 b.

BA 2006 Roudnice n.L. - BC Ústí n.L.    30 : 23    (0:6,20:10,24:17)

Proti opravdu o hodně vyššímu soupeři se dostávali hráči BA do hry až ve druhé čtvrtině. Pěkné přihrávky střelcům nabízel Jaroslav Pazourek a střelci se činili. Střelecký rekord překonal Petr Krištof svými 18-ti body. Mnohem vyšší procento proměňování střeleckých pozic bylo jedinou cestou vedoucí k vítězství. Na velice slušné úrovni bylo obranné doskakovaní, které poskytovalo možnost správného založení rychlého protiútoku.
Po bojovném výkonu všech hráčů BA vyhráli i druhé utkání a tím i celý turnaj.

Statistiky utkání:
P. Krištof 18 b a 6 získaných míčů , D.Habel 4 b a 3 doskoky, T. Bíba 4 b, M. Petrásek 2 b a 4 doskoky, R. Ševčík 2 b a 3 doskoky, J.Pazourek 5 asistencí, Krásný 10 zisků.

Poděkování patří všem rodičům za vytvoření opravdu bouřlivého prostředí.

Napsali o nás

Basketbalová akademie se dočkala prvního vítězství (Litoměřický deník
Klikněte pro zobrazení celého článku na serveru litomericky.denik.cz

1.místo TURNAJ SŠK ÚSTÍ NAD LABEM - 24.1.2010

Basketbalovou akademii reprezentovali:
Dolní řada zleva: Tomáš Jiránek, Milan Šmídl, Jaroslav Pazourek "C", František Krásný, Petr Krištof "A", za ním M.Petrásek "A", David Habel, Tomáš Bíba, Jakub Jiránek, Antonín a Petr Přibylovi, Jan Mráz, Ondřej Formánek s novým maskotem.
Vpředu leží: David Hlaváč.

Zhodnocení turnaje:

BK Skřivánek Ústí nad Labem - BA Roudnice n.L. 11 : 33 ( 9 : 21 )

Proti domácímu celku jsme neměli nejšťastnější začátek a po první čtvrtině jsme prohrávali 8:4. Potíže nám působila orientace na předsunuté a zavěšené desky. Byla to naše první zkušenost s tímto typem zařízení a naši hráči často při zakončení koš podběhli a stříleli za ním na koš pro velký basketbal.
S příchodem druhé pětky se karta obrátila. Zpřesnili jsme hru a díky připraveným signálům při vyhazování jsme si vytvářeli dobré střelecké pozice a utkání jsme dovedli do vítězného konce. 13 bodů střelce Petra Krištofa, 6 bodů Františka Krásného a Davida Habela, 4 body Ondřeje Formánka a Davida Hlaváče jsou výsledkem velmi kolektivního pojetí naší hry.

BK Česká Lípa - BA Roudnice n. L. 9 : 24 ( 5 : 15 )

Po první čtvrtině jsme prohrávali 0:3. Musíme pochválit naše hráče, kteří měli za úkol ubránit nejlepší hráče soupeře soustředěné v první pětce. Poté utkání nabralo očekávaný a připravený scenář. V závěru vstřelil svůj první koš Tomáš Jiránek.
Tentokrát neuvádíme střelce neboť kolektivní pojetí je u nás na prvním místě. Pochvalu zaslouží celé družstvo, protože se všichni snažili plnit pokyny trenérů co jim síly stačily. Nejvíce to pak bylo vidět na výsledcích.

PF 2010

Vážení rodiče a sportovci!

Děkujeme za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku Vám srdečně přejeme mnoho štěstí, sportovních a osobních úspěchů.

Vedení Basketbalové akademie

ba0910n.jpg, 74kB
Klikněte na fotku pro zobrazení ve větším rozlišení

Turnaj Praha - Neděle 13. 12. 2009

foto-1312.jpg, 62kB

BA Roudnice nad Labem reprezentovali:
Horní řada zleva: trenér J.Suchopár, trenérka A.Kabrhelová, J.Mráz, P.Krištof "A", J.Pazourek "C", D.Habel, O.Formánek, T.Bíba, trenér P.Krištof, L.Hodek, trenér J.Pazourek.
Dolní řada zleva: M.Šmídl, M.Petrásek "A", R.Ševčík, T.Jiránek, D.Borek, F.Krásný, J.Hiťha
Vpředu leží: D. Hlaváč

Zhodnocení turnaje:

BK DE Prosek basketbal - BA Roudnice 19 : 23 (14 : 14)

V prvním utkání jsme nastoupili proti domácím. Konečně se do sestavy vrátili "marodi" a také jsme zařadili několik nováčků. Největší přínos pro hru měla rozhodně bojovnost a nasazení hráčů T. Bíby a F. Krásného, kteří svým výkonem strhli i ostatní.
Střelecký koncert předvedl P.Kryštof - autor 12 bodů - trestné hody 4 / 4.
V hektickém závěru jsme prohrávali 19:16. Až po posledním oddechovém čase naši hráči konečně sehráli požadovanou akci (dokonce dvakrát)...
Jedná se o první historické vítězství naší Basketbalové akademie 2006´.

BA Roudnice - BK Děčín 3 : 84 (2 : 43)

V zápase s BK Děčín nebylo o vítězi pochyb ihned od začátku. Hráči Děčína nás převyšovali zejména fyzicky. Hráli pěkný kombinační basketbal. Přestože vysledek tomu nenapovídá i naši hráči měli v utkání pěkné momenty. Zejména zaujalo několik akcí J. Hiťhy.
Svůj první tretný hod proměnil střelecky disponovaný D.Habel. Pouze zařazení zónové obrany zabránilo ještě většímu rozdílu ve skóre.

Společná akce - Focení BA 2006 (v prosinci 2008)

foto-0608m.jpg, 106kB

Pro zobrazení plné velikosti fotografie na ni klikněte.

Mikulášská AKADEMIE 2009´

(SPOLEČNÁ AKCE AKADEMIE I,II,III)

Středa 2. 12. 2009

POZOR-POZOR-POZOR-POZOR

Začátek přesně v 16.30 hod (do cca 18.00 hod)
v oranžovém dresu s číslem
(přijďte radši o 5 minut dříve bez míče)

Přijďte si užít mikulášskou nadílku s velkým překvapením!!!

TURNAJ ÚSTÍ NAD LABEM - 14. 11. 2009

01.jpg, 87kB

Basketbalovou akademii reprezentovali:
Dolní řada zleva: Matěj Fary, Lukáš Hodek, Richard Ševčík, Radek Hubálek, Pavel Novotný, Martin Petrásek "A". 
Prostřední řada zleva: Ondřej Formánek "A", Tomáš Jiránek, Dan Borek, Petr Krištof - "C", Jakub Jiránek, Jan Mráz, David Hlaváč, David Moudrý, Matěj Foukal.
Zadní řada trenéři: Jan Veselý, Jaroslav Pazourek, Adéla Kabrhelová, Jiří Suchopár, Petr Krištof

Zhodnocení turnaje:

BK Teplice - BA Roudnice n.L. 24 : 7
Naši chlapci nejdříve nastoupili proti známému soupeři BK Teplice. Bojovný výkon hlavně v prvním poločase byl příslibem do budoucna. Nejvíce problémů jsme měli s vysokými hráčkami... na které jme prostě nedosáhli a ani jsme je nedohonili při jejich nájezdech do koše.

BK Ústí n.L - BA Roudnice n. L. 42 : 7
Zajímavé utkání. Bohužel 36 bodů padlo po akcích hráčů nar. 1999. Už se těšíme na odvetu v příštím roce.

Celkově lze konstatovat, že největší problém jsme měli s velikostí sportovní haly a se systémem dvou zápasů bez přestávky. Ve druhém poločase druhého utkání jsme působili již fyzicky odevzdaným dojmem. Poděkování patří našim fanouškům, kteří byli v hale opravdu slyšet. (a také řidiči autobusu - že tam trefil).

Nebojte se až vyrosteme tak jim to vrátíme!!!

Turnaj Teplice - sobota 17.10.2009

Naše družstvo sestavené z hráčů ročníků 2000 a 2001 se zúčastnilo svého prvního turnaje v Teplicích. Hráči přistoupili k obou utkáním velmi zoodpovědně a opravdu hráli na hranici svých možností. Trenéři BA chtějí všem vybraným hráčům poděkovat za příkladnou reprezentaci BA.

 

Klikněte zde pro stažení dokumentu s nominacemi ve formátu PDF.

 

Hnacím motorem však byla (kromě snahy zvítězit) divácká podpora rodičů a příbuzných, kteří doprovázeli náš tým. Opravdu pěkná atmosféra, kterou si pochvalovali i hráči. Naplnili jsme autobus pro 45 osob a rádi bychom v podobném trendu pokračovali.

Přestože naši hráči byli většinou o dva roky mladší než jejich soupeři neodpustíme si poznámku. Rádi bychom viděli "rodné listy" některých hráčů a hráček... hlavně domácích BK Teplice. Myslíme se, že 12 ti letí hráči a hráčky proti našim 8 - 9 chlapcům bylo poněkud...

Následující vypsaný turnajový termín je sobota 14.11.2009. Místo konání bude upřesněno vedením Severočeské sekce ČBF do 30. 10. 2009.

Sestava BA:
D. Habel, P. Krištof "A", O. Formánek, D. Hlaváč, M. Petrásek "A",
M. Fary, Foukal, J. Pazourek "C", T. Bíba, J. Mráz, L. Hodek, T. Jiránek, J. Jiránek, J. Hyťha, R. Hubálek

01.jpg, 87kB 02.jpg, 67kB

Náš tým - vyhodnocení turnaje


03.jpg, 76kB 04.jpg, 78kB

Basketbalová Akademie 2006´ - Roudnice nad Labem

V roce 2006´vznikla v Roudnici nad Labem organizace zabývající se výchovou mladých sportovců. Domovským přístavem se jí stala 1.ZŠ ul.Karla Jeřábka v Roudnici. Během působení BA při 1.ZŠ se postupně povedlo vytvořit kvalitní venkovní hřiště, vyměnit palubovku ve stávající tělocvičně a v letošním roce by měla vzniknout další tři sportoviště - nová tělocvična, další venkovní hřiště a atletická dráha. Po jejich dokončení bude mít areál všechny atributy pro rozvoj mladých sportovců navštěvujících 1.ZŠ a Basketbalovou Akademii.

V letošním sezoně navštěvuje pravidelné akce Basketbalové Akademie 120 dětí ve věku 4 - 9 let. Zároveň probíhá výuka a rozvoj sportovců v rámci školního vyučování. Děti přímo v budově školy přecházejí na sportoviště, kde s nimi kvalifikovaní trenéři vedou specializované lekce.

Jednou z pravidelných akcí je Zápis do BA , který i letos připravujeme na přelom května a června. K zápisu budou zváni nejen chlapci narození 2000-2005 ale i dívky nar. 2004 - 2005. Nyní už nám sportuje několik děvčat s nejmladšími chlapci každou středu od 15.30 v malé tělocvičně.

Na podzim loňského roku jsme přihlásili naše první družstvo tvořené hráči z ročníků 2000 a 2001 do Oblastního přeboru Severočeského kraje minižactva vyhlášeného pro ročník 1999 a mladší. Naši hráči mladší o rok, většinou však o dva začali sbírat první hráčské zkušenosti. Soutěž probíhá turnajově a po tujnají v Teplicích , Ústí nad Labem a v Praze se nám i v této kategorii povedlo zvítězit na turnaji na SŠK Ústí nad Labem. Celé družstvo předvedlo kolektivní a pracovitý výkon a po vítězství nad BK Skřivánek Ústí 33 : 11 porazilo i družstvo BK Česká Lípa 24 : 9.
Tyto výsledky jsou prvními přísliby do budoucna a znamenají velkou motivaci nejen pro hráče , ale i pro celý trenérský tým do další práce.

Velmi si vážíme přístupu rodičů. Na všechny naše zápasy nominujeme 15 nejlepších hráčů a vždy máme naplněný autobus pro 52 lidí. Přesně tak jsme si to představovali, když jsme naši organizaci zakládali. Děkujeme ještě jednou.

Poděkování patří i všem firmám a organizacím našeho regionu, které nás podporují a věří naši práci. Pokud se chcete zúčastnit Zápisu do Basketbalové Akademie,

kontaktujte vedení BA na tel: 777 237 909, kde se dozvíte podrobnější informace.

Pravidelně aktualizujeme i internetové stránky - www.ba.rete.cz

Vedení Basketbalové Akademie

První Basketbalová akademie - Středa 9. 9. 2009

Splatnost členských příspěvků 1 500,- Kč do 20.9.2009
(p.Suchopár - v hotovosti každou středu do 20.9. na tréninku BA)
Možnost platby na účet BA č. 35-679 624 0217 / 0100
jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte.

Organizace akcí Basketbalové akademie ve školním roce 2009/2010

Pondělí (ve školním rozvrhu)

A. 11.45 hod - 12.30 hod
B. 12:30 hod - 13.30 hod

Tréninkové jednotky určené pro děti navštěvující ZŠ (Akademie III. a Akademie II.)

Středa

15.30. - 16.15 hod AKADEMIE I.(nejmladší)
16.15. - 17.15 hod AKADEMIE II.
17.15. - 18.15 hod AKADEMIE III.

Prosíme o dochvilnost na jednotlivé tréninkové jednotky z důvodu návaznosti ostatních kategorií a provizorní šatně u zadního vchodu.

Sebou: dostatečné množství tekutin, sportovní obuv - pevnou, basketbalový míč (nově zapsaní dostanou na prvním tréninku)

Těšíme se na Vás

Trenéři BA 2006´

Přihlášky, dotazy, zápis nových dětí na tel. 777 237 909

Rozdělení pondělí

A
11.45 - 12.30

Balog Marek
Baver Jiří
Blažek Petr
Čejka Karel
Franc Petr
Halík Lukáš
Hank Jan
Havran Dan
Havránek David
Jarolímek Štěpán
Kajzr Filip
Kašpar Marek
Král Jaroslav
Krejza Tomáš
Křivský Jakub
Legner Adam
Lexa Tomáš
Málek Martin
Martinásek Matěj
Máslo Svatopluk
Michalec Petr
Müller Jan
Novák Jan
Novotný Jan
Nožička Matyáš
Nožička Vít
Pešta Martin
Pilař Martin
Pochman Vít
Ryšánek Jakub
Ševčík Richard
Škrabal Antonín
Šlégr Filip
Šmídl Milan
Špringl Jan
Šrytr Pavel
Taragoš Filip
Tichý Dalibor
Toifl Patrik
Turek Filip
Végh Patrik
Vošta Mikuláš
Zabilanský Martin

B
12.30 - 13.30

Bíba Tomáš
Fary Matěj
Formánek Ondřej
Foukal Matěj
Habel David
Havránek David
Hlaváč David
Hodek Lukáš
Holub Jakub
Hubálek Radek
Hyťha Jan
Jiránek Jakub
Jiránek Tomáš
Kozák Jan
Krásný František
Krištof Petr
Legner Adam
Moudrý David
Mráz Jan
Novotný Filip
Novotný Pavel
Pazourek Jaroslav
Petrásek Martin
Přibyl Petr
Trávníček Michal
Veselý Tadeáš

 

Rozdělení středa

Akademie I.
(nejmladší)

středa od 15.30 - 16.15 hod

Bílek Albert
Bartoš Daniel
Falta Šimon
Formánková Eliška
Foukal Tadeáš
Franěk Jan
Hager Maxmilián
Karfík Matyáš
Klobušiak Jakub
Knopová Adéla
Korčok Adam
Kotrch Jakub
Krejčí Vojtěch
Kubánek Martin
Kubánek Petr
Kysilka Vojtěch
Maťák Miroslav
Masár Michal
Neschner Adam
Pavelka Jakub
Přibyl Antonín
Pešta Martin
Pešta Šimon
Semerád Adam
Tichý František
Toifl Matěj
Veselý Eliáš
Weishaupl Jiří

Akademie II.

Středa od 16.15 - 17.15 hod

Adam Zdeněk
Balog Marek
Bayer Jiří
Blažek Petr
Čaban Václav
Čech Matěj
Čejka Karel
Falta Jan
Franc Petr
Franěk Jan
Halík Lukáš
Hank Jan
Havran Dan
Havránek David
Jarolímek Štěpán
Jelínek Tobiáš
Kajzr Filip
Koubek Jan
Krauskopf Matěj
Krejza Tomáš
Křivský Jakub
Kunský Marek
Legner Adam
Novák Jan
Novotný Filip
Nožička Matyáš
Nožička Vít
Pilař Martin
Pochman Vít
Přibyl Petr
Ryšánek Jakub
Staňková Zuzana
Staňková Žaneta
Šlégr Filip
Škrabal Antonín
Špringl Jan
Šrytr Pavel
Tichý Dalibor
Toifl Patrik
Végh Patrik
Veselý Tadeáš
Vošta Mikuláš
Zabilanský Martin

Akademie III.

Středa od 17.15 - 18.15 hod

Bíba Tomáš
Fary Matěj
Foukal Matěj
Formánek Ondřej
Habel David
Hlaváč David
Hodek Lukáš
Hubálek Radek
Hyťha Jan
Holub Jakub
Jiránek Jakub
Jiránek Tomáš
Kašpar Marek
Kozák Jan
Král Jaroslav
Krásný František
Krištof Petr
Lexa Tomáš
Málek Martin
Martinásek Matěj
Michalec Petr
Moudrý David
Mráz Jan
Muller Jan
Novotný Jan
Novotný Pavel
Pazourek Jaroslav
Petrásek Martin
Ševčík Richard
Šmídl Milan
Taragoš Filip
Trávníček Michal
Turek Filip

Zápis do Basketbalové akademie

Zápis do Basketbalové akademie

Ve středu 27.5.2009 se od 15.30 hod uskuteční zápis dětí do dalšího ročníku Basketbalové akademie působící při 1. ZŠ v Roudnici nad Labem, ul. Karla Jeřábka.

Zápis se uskuteční v prostorech školní tělocvičny a venkovního sportovního hřiště.

Basketbalová akademie vznikla v roce 2006 a za dva roky činnosti počet jejich členů geometricky narostl. V současné době je zapsaných a sportuje 95 dětí, kterým je k dispozici 10-ti členný trenérský tým. Děti jsou rozděleny podle ročníků narození a v září 2009 nastupuje dalších 10 hráčů do, v pořadí už třetí, sportovní třídy na 1.ZŠ ul. K.Jeřábka.

Zápis je určen pro chlapce narozené v ročnících 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005.

Rozvíjení pohybových dovedností, práce s míčem, prostorové vnímání hřiště a postavení jednotlivce v kolektivních sportech patří mezi základní pilíře, kterým se členové akademie na akcích věnují.

Pokud máte zájem o zařazení svého syna, přijďte v 15.30 hod do tělocvičny 1.ZŠ, kde bude slavnostní zahájení zápisu a poté zápis probíhat. Pro děti je připraven bohatý program a řada zajímavých překvapení a atrakcí.

Vstup je zajištěn zadním vchodem, neboť v letošním roce probíhá výstavba nové tělocvičny na pozemku školy.

Rádi Vás přivítáme a uvidíme sportovat s ostatními dětmi.

Trenérský tým Basketbalové akademie
777 237 909 - kontaktní telefon
www.ba.rete.cz

VELIKONOČNÍ TURNAJ

turnaj01.jpg, 26kB

 

Ve středu 8.dubna 2009

Turnaj je určen pro chlapce v kategorii BA II., BA.III (roč. 2003, 2002, 2001, 2000)

 

Začátek turnaje 16.15 hod
Konec turnaje 18.00 hod
Prosíme o dochvilnost

 

turnaj02.jpg, 15kB

Rozdělení do skupin pro letošní rok

Akademie I. (nejmladší)
středa od 15.30 - 16.15 hod

Adam Zdeněk
Bílek Albert
Čaban Václav
Foukal Tadeáš
Franěk Jan
Hager Maxmilián
Havran Dan
Jarolímek Štěpán
Jelínek Tobiáš
Klobušiak Jakub
Koubek Jan
Kotrch Jakub
Krauskopf Matěj
Krejčí Vojtěch
Pešta Martin
Pešta Šimon
Ryšánek Jakub
Vošta Mikuláš
Weishávpl Jiří

Akademie II.
Středa od 16.15 - 17.15 hod

Blažek Petr
Čejka Karel
Franc Petr
Hank Jan
Havránek David
Jiránek Jakub
Jiránek Tomáš
Král Jaroslav
Krejza Tomáš
Křivský Jakub
Kunský Marek
Legner Adam
Novotný Filip
Nožička Matyáš
Nožička Vít
Michalec Petr
Pilař Martin
Pochman Vít
Přibyl Petr
Šlégr Filip
Šrytr Pavel
Tichý Dalibor
Végh Patrik
Veselý Tadeáš
Zabilanský Martin

Akademie III.
Středa od 17.15 - 18.15 hod

Bíba Tomáš
Foukal Matěj
Formánek Ondřej
Habel David
Hlaváč David
Hodek Lukáš
Hubálek Radek
Holub Jakub
Kašpar Marek
Kozák Jan
Krásný František
Krištof Petr
Lexa Tomáš
Málek Martin
Martinásek Matěj
Moudrý David
Mráz Jan
Muller Jan
Novotný Pavel
Pazourek Jaroslav
Petrásek Martin
Ševčík Richard
Šmídl Milan
Taragoš Filip
Trávníček Michal
Turek Filip

 

Organizace akcí Basketbalové akademie ve školním roce 2008/2009

Pondělí: 12:30 hod - 13.30 hod

  • tréninková jednotka určená pro děti navštěvující ZŠ ( Akademie III. a někteří z Akademie II.)

Středa
     15.30. - 16.15 hod AKADEMIE I.(nejmladší)
     16.15. - 17.15 hod AKADEMIE II.
     17.15. - 18.15 hod AKADEMIE III.

Prosíme o dochvilnost na jednotlivé tréninkové jednotky z důvodu návaznosti ostatních kategorií.

Sebou: dostatečné množství tekutin, sportovní obuv - pevnou, basketbalový míč (nově zapsaní dostanou na prvním tréninku).

 

První akademie proběhne ve
středu 3.9.2008

 

Těšíme se na Vás
Trenéři BA 2006´
Případné dotazy na tel. 777 237 909

Zápis do Basketbalové akademie

Mikulas 2007 Mikulas 2007 Mikulas 2007

 

Ve středu 4.6.2008 se od 15.30 hod uskuteční zápis dětí do dalšího ročníku Basketbalové akademie působící při 1. ZŠ v Roudnici nad Labem, ul. Karla Jeřábka.

Zápis se uskuteční v prostorech školní tělocvičny a venkovního sportovního hřiště.

Basketbalová akademie vznikla v roce 2006 a za dva roky činnosti počet jejich členů geometricky narostl. V současné době je zapsaných a sportuje 65 dětí, kterým je k dispozici 10-ti členný trenérský tým. Děti jsou rozděleny podle ročníků narození a v září 2008 nastupuje dalších 16 hráčů do, v pořadí už druhé, sportovní třídy na 1. ZŠ ul. K. Jeřábka.

Zápis je určen pro chlapce narozené v ročnících 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005.

Koš, 4 kB

Rozvíjení pohybových dovedností, práce s míčem, prostorové vnímání hřiště a postavení jednotlivce v kolektivních sportech patří mezi základní pilíře, kterým se členové akademie na akcích věnují.

Pokud máte zájem o zařazení svého syna, přijďte v 15:30 hod. do tělocvičny 1. ZŠ, kde bude slavnostní zahájení zápisu a poté zápis probíhat. Pro děti je připraven bohatý program a řada zajímavých překvapení a atrakcí.

Vstup je zajištěn bočním vchodem od obchodního domu Říp. Rádi Vás přivítáme a uvidíme sportovat s ostatními dětmi.

Trenérský tým Basketbalové akademie 
777 237 909 - kontaktní telefon

PF 2008

Přejeme všem sportovcům a rodičům hodně zdraví,

pf2008.jpg, 12kB

štěstí a mnoho sportovních úspěchů v roce 2008.

Trenéři Basketbalové akademie

První akademie v roce 2008 se uskuteční ve středu 9.1.2008.

Mikulášská akademie

5. 12. 2007 od 16:00 - 17:00 hodin proběhla Mikulášská akademie. Fotky z akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Děkujeme všem za jejich účast

AKTUÁLNĚ - ROZDĚLENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2007 - 2008

AKADEMIE I.
ročník narození - 2002, 2003
trénink středa od 15.30 - 16.30 hod.

Filip Novotný
Jakub Křivský
Jan Hank
Maxmilián Háger
Václav Čaban
Karel Čejka
Mikuláš Vošta
Zdeněk Adam
Petr Přibyl
Marek Kunc
Tomáš Krejza
Martin Pešta
Patrik Végh
Petr Franc
Filip Šlégr
Vít Pochman
Dan Havran
Matyáš Nožička
Vít Nožička
Štěpán Jarolínek

AKADEMIE II.
ročník narození 2000, 2001
trénink středa od 16.45 - 17.45 hod.

Martin Martinásek
Martin Petrásek
Jakub Holub
Petr Krištof
Richard Ševčík
Milan Šmídl
Matěj Foukal
David Hlaváč
Martin Málek
Pavel Novotný
David Moudrý
Jaroslav Pazourek
Petr Michalec
Ondřej Formánek
Filip Taragoš
Adam Legner
Tomáš Lexa
Jaroslav Král
Radek Hubálek
David Havránek
Tadeáš Veselý
Jan Muller
Martin Zabilanský

První trénink v novém školním roce 2007/2008 se uskuteční ve středu 5.9.2007.
Akademie I. od 15.30 - 16.30 hod. Akademie II. od 16.45 - 17.45 hod.

Sportovní přezutí do tělocvičny, pítí a basketbalový míč.

Nově zapsaní - vyzvednutí nových míčů v prodejně:

PROSPORT Holub, Špindlerova ul., Roudnice n.L.


Těšíme se na Vás

Zapsáni první žáci

Vážení rodiče,

Od 6. září 2006 začal při 1. Základní škole, Karla Jeřábka 941, v Roudnici nad Labem probíhat přípravný kurzBasketbalové Akademie 06´Koš, 4 kBJe určen pro chlapce narozené v roce 2001 a 2002.

Cílem kurzu je seznamování a zdokonalování dětí v míčových sportech. V pozdějších letech specializace. Výchova bude zaměřena nejen na individuální činnosti jednotlivce, ale hlavně na rozmanité role jednotlivce v kolektivních sportech.

Po absolvování jednoletého přípravného kurzu budou vybraní chlapci zařazeni do tříd se sportovním zaměřením. Z těchto tříd budou sestavována družstva, která se budou účastnit republikových i mezinárodních soutěží (Euroleague children to 10 years, 12 years).

Patronem Basketbalové Akademie 06´ je trenér řeckého národního týmu Eftimis Kiomortzoglou (Mistr Evropy, Olympijský vítěz). Nejslavnější trenér v historii řeckého basketbalu, momentálně působící jako profesor na University of Thrace v Komotini.

Podrobnější informace Vám poskytneme na telefonním čísle 777 237 909.

Na shledanou se za celý realizační tým těší

Jaroslav Pazourek
Trenér licence B
Basketbalová akademie 2006

Napsali o nás

noviny.jpg, 38 kB denik_litomericka.jpg, 34 kB


Basketbalová Akademie 2006´ z.s, Na Kolečku 2422, Roudnice nad Labem 413 01, IČ: 270 34 437,telefon: 777 237 909