U13 - 03.12.2022 14:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
56
BA 2006 Roudnice n.L.
37
U13 - 03.12.2022 15:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
44
BA 2006 Roudnice n.L.
47
U14 - 27.11.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice nad Labem
65
Válečníci Děčín
101
U17 - 27.11.2022 15:00
Praha 19 - Kbely, ZŠ Albrechtická
TJ Sokol Kbely
83
BA 2006´Roudnice n. L.
65
U17b - 25.11.2022 17:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice
79
BA 2006´Roudnice n. L. B
86
U14 - 26.11.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice nad Labem
65
SLUNETA Ústí nad Labem
71
U17 - 26.11.2022 13:30
Písek, Sportovní hala Sokol
Sokol Písek Sršni B
93
BA 2006´Roudnice n. L.
67
Muži - 25.11.2022 20:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
BK Děčín Křešice
57
BA 2006 Roudnice n.L.
96
U11 - 20.11.2022 12:30
Chomutov, Městská sportovní hala - malá
BA 2006 Roudnice n.L.
62
BK Levharti Chomutov
7
U11 - 20.11.2022 10:45
Chomutov, Městská sportovní hala - malá
BK Baník Most
27
BA 2006 Roudnice n.L.
55
U15 - 20.11.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
108
BK Teplice
39
U15 - 19.11.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
101
BK Levharti Chomutov
59
U13 - 19.11.2022 09:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
70
BA 2006 Roudnice n.L.
17
U13 - 19.11.2022 11:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
68
BA 2006 Roudnice n.L.
16
U19 - 24.11.2022 19:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
119
TJ Thermia Karlovy Vary
39
U17 - 13.11.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L.
95
Sokol Žižkov
70
U14 - 13.11.2022 09:30
Praha 5, Hala Kuncova
BA Sparta Praha
90
BA 2006´Roudnice nad Labem
71
U17b - 12.11.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
32
BA Tygři Louny B
63
U17 - 12.11.2022 15:30
Praha 2, SH Folimanka
Sokol Žižkov
79
BA 2006´Roudnice n. L.
65
U14 - 12.11.2022 15:20
Praha 19 - Kbely, ZŠ Albrechtická
TJ Sokol Kbely
44
BA 2006´Roudnice nad Labem
82
Muži - 11.11.2022 19:30
Lovosice, Hala U Přívozu
ASK Lovosice
67
BA 2006 Roudnice n.L.
61
U19 - 09.11.2022 19:00
Sokolov, SH ISŠTE Sokolov
BK Sokolov
65
BA 2006´ Roudnice n.L.
117
U15 - 02.11.2022 17:30
Praha 10, TJ Sokol Petrovice
Jižní Supi
65
BA 2006´ Roudnice n.L.
54
U15 - 16.11.2022 18:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
50
BA 2006´ Roudnice n.L.
84
U13 - 05.11.2022 09:30
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
13
Válečníci Děčín
122
U13 - 05.11.2022 11:30
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
20
Válečníci Děčín
110
U19 - 28.10.2022 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
91
BK Mariánské Lázně
71
U17 - 23.10.2022 11:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Tygři Louny
62
BA 2006´Roudnice n. L.
73
U14 - 23.10.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice nad Labem
58
Slavoj BK Litoměřice
59
U17b - 23.10.2022 10:00
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
112
BA 2006´Roudnice n. L. B
17
U17b - 22.10.2022 15:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA LYNX Liberec
117
BA 2006´Roudnice n. L. B
16
U17 - 22.10.2022 17:00
Chomutov, Městská sportovní hala - malá
BK Levharti Chomutov
80
BA 2006´Roudnice n. L.
57
U12 - 22.10.2022 09:30
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
29
Slavoj BK Litoměřice
92
U12 - 22.10.2022 13:30
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BK Levharti Chomutov
71
BA 2006 Roudnice n.L.
52
U14 - 22.10.2022 13:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
55
BA 2006´Roudnice nad Labem
46
Muži - 21.10.2022 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
85
BK Baník Most B
79
U17 - 19.10.2022 17:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L.
62
Slavoj BK Litoměřice
77
U11 - 15.10.2022 13:30
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA LYNX Liberec d
22
BA 2006 Roudnice n.L.
102
U15 - 15.10.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
100
BA Lynx Liberec B
26
U11 - 15.10.2022 09:30
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
81
SLUNETA Ústí n.L. d
19
Muži - 20.01.2023 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BA Louny
0
Muži - 02.12.2022 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Děčín seniorka
0
U11 - 04.12.2022 11:45
Děčín, Sportovní hala Křešice
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Levharti Chomutov
0
U11 - 04.12.2022 10:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U15 - 04.12.2022 10:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec B
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U19 - 09.12.2022 19:30
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín B
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U17 - 10.12.2022 11:30
Ústí nad Labem, hala UJEP
SLUNETA Ústí nad Labem
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U14 - 10.12.2022 09:00
Jeneč, Sportovní hala Jeneč
Tygři Praha
0
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
U17b - 10.12.2022 09:00
Ústí nad Labem, hala UJEP
SLUNETA Ústí nad Labem B
0
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
U17 - 07.12.2022 17:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U17b - 11.12.2022 11:30
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín B
0
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
U14 - 11.12.2022 11:00
Jeneč, Sportovní hala Jeneč
Tygři Praha B
0
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
Muži - 16.12.2022 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Skřivánci Ústí n.L.
0
U13 - 17.12.2022 10:00
Varnsdorf, Tělocvična Národní
TJ Slovan Varnsdorf
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U13 - 17.12.2022 12:00
Varnsdorf, Tělocvična Národní
TJ Slovan Varnsdorf
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Muži - 06.01.2023 00:00
,
BK Česká Lípa
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U17b - 07.01.2023 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
TJ Slovan Varnsdorf
0
U17 - 07.01.2023 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
0
BA Tygři Louny
0
U17 - 08.01.2023 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
0
BK Levharti Chomutov
0
U17b - 08.01.2023 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
BA LYNX Liberec
0
Muži - 13.01.2023 00:00
,
BK Baník Most B
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U19 - 14.01.2023 00:00
,
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BA Tygři Louny
0
U15 - 14.01.2023 00:00
,
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
Jižní Supi
0
U15 - 15.01.2023 00:00
,
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BK R&J EBC Mělník
0
U17b - 22.01.2023 00:00
,
BA Tygři Louny B
0
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
Muži - 27.01.2023 20:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Louny
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U15 - 28.01.2023 00:00
,
BK Teplice
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U15 - 29.01.2023 00:00
,
BK Levharti Chomutov
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
Muži - 03.02.2023 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
ASK Lovosice
0
U13 - 04.02.2023 00:00
,
Válečníci Děčín
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U13 - 04.02.2023 00:00
,
Válečníci Děčín
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Muži - 17.02.2023 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Děčín Křešice
0
U13 - 18.02.2023 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Slavoj BK Litoměřice
0
U13 - 18.02.2023 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Slavoj BK Litoměřice
0
U15 - 18.02.2023 00:00
,
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BA Lynx Liberec B
0
U19 - 18.02.2023 00:00
,
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
ŠSK Slaný
0
Muži - 24.02.2023 00:00
,
BK Děčín seniorka
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U19 - 11.03.2023 00:00
,
BK Mariánské Lázně
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U15 - 11.03.2023 15:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U15 - 12.03.2023 00:00
,
Jižní Supi
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0

CENTRÁLNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2022

  • Aktualita
  • Přidáno 09.05.2022
  • Aktualizováno 09.05.2022

V letošním roce pořádá Basketbalová Akademie 2006´ dva základní běhy Centrálního soustředění na tradičním místě v Jánských Lázních.

Běh A.  / U17, U19, Muži /        9. - 14.8.2022

Běh B / U15, U14, U13, U12, U11, U10/   14.8.- 19.8. 2022

Pro všechny účastníky bude zajištěna autobusová doprava tam i zpět a mikrobus na přesuny mezi sportovišti na místě.

Dnes obdrželi trenéři do e-mailů podrobné pokyny, se kterými budou účastníky seznamovat.

V příloze je přihláška k vytisknutí / účastníci obrží emailem/. Termín zaplacení je do 5.6.2022.

Dle sdělení KHS nebudou vyžadována žádná zvláštní opatření z důvodů COVID-19.

Tradiční akce se uskuteční na tradičním místě v areálu horské chaty Lovrana.

Pojďme se společně zlepšovat a užít si basketbalové prázdniny !!!!!

Přečtěte si také

Na konci listopadu si připomínáme aktuální aktivity naší organizace. ...

  • Aktualita
  • 27.11.2022

Od 1.10.2022 jsme pro činnost našich týmů U14, U15, U17, U17B, U19 a Muži "A" připravili ve spolupráci s vedením města novou sportovní halu v Budyni nad Ohří. Své zápasy zde tyto ...

  • Aktualita
  • 18.10.2022

Super průběh Centrálního soustředění v Janských Lázních nám opět dodal plno optimismu do začínající sezóny. V letošní sezóně máme postavenou opět kompletní pyramidu družstvev U10, U11,U12,U13,U14,U15,U17,U17 B, U19, Muži. Kromě soutěžních družstev ...

  • Aktualita
  • 13.09.2022

Opravdu nabitý program jsme stihli v první polovině prázdnin naplnit beze zbytku. Aktivní byli naši členové i spolupracovnící hned na několika frontách. Velmi úspěšně proběhly tři turnusy příměstských táborů za ...

  • Aktualita
  • 08.08.2022

Dne 31.5. 2022 jsme pořádáli sportovní Mistrovství Mateřských škol z našeho města. Zúčastily se všechny MŠ, které vždy poslaly tým v počtu cca 25 dětí, celkem 7 týmů. Na překážkové a obratnostní ...

  • Aktualita
  • 06.06.2022

V letošním roce pořádá Basketbalová Akademie 2006´ dva základní běhy Centrálního soustředění na tradičním místě v Jánských Lázních. Běh A.  / U17, U19, Muži /        9. - 14.8.2022 Běh ...

  • Aktualita
  • 09.05.2022

Ve většině kategorií už naše týmy své soutěže dokončily a v nejstarších U17 i U19 nás čekají finálové boje o první místo / stříbra již máme jistá/. Jsme moc rádi, že po několika ...

  • Aktualita
  • 25.04.2022

V úterý 28.12.2021 od 16.00 hod proběhne PREMIÉRA letošní akce Křišťálový Koš 2021. V posledních 14-ti dnech trenéři vytvořili řadu prezentací, které jsou průřezem letošní činnosti v jednotlivých týmech. Bohužel nám nouzový ...

  • Aktualita
  • 26.12.2021

V neděli 19.12. 2021 byla v odpoledních hodinách v hale Pod Lipou zakončena první polovina sezóny 2021/2022 zápasy týmů U14 a U19. Celkem naši hráči odehráli zatím více jak 150 utkání po ...

  • Aktualita
  • 20.12.2021