U12 - 26.09.2021 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
10
BK Brandýs n.L
130
U12 - 26.09.2021 12:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
15
BK Brandýs n.L
119
U14 - 12.12.2021 09:30
Ústí nad Labem, hala UJEP
Sluneta Ústí nad Labem
87
BA 2006´Roudnice nad Labem
37
U17 - 11.12.2021 14:00
Mladá Boleslav, IX. základní škola
TJ AŠ Mladá Boleslav
49
BA 2006´Roudnice n. L.
55
U15 - 05.12.2021 10:00
Mariánské Lázně, Městská sportovní hala
BK Mariánské Lázně
45
BA 2006´ Roudnice n.L.
123
U19 - 04.12.2021 10:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
58
BA 2006´ Roudnice n.L.
62
U13 - 04.12.2021 09:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
31
BA 2006 Roudnice n.L.
69
U15 - 04.12.2021 15:00
Sokolov, SH ISŠTE Sokolov
BK Sokolov
119
BA 2006´ Roudnice n.L.
29
U13 - 04.12.2021 11:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
34
BA 2006 Roudnice n.L.
74
U19 - 05.12.2021 15:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
65
BK R&J EBC Mělník
40
U17 - 28.11.2021 12:15
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
41
BA 2006´Roudnice n. L.
93
U17 - 27.11.2021 15:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA LYNX Liberec
44
BA 2006´Roudnice n. L.
78
U15 - 21.11.2021 11:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
37
Válečníci Děčín B
96
U19 - 21.11.2021 09:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
74
BŠ Tygři Praha C
52
U13 - 21.11.2021 09:00
Chomutov, Městská sportovní hala - malá
BK Levharti Chomutov
65
BA 2006 Roudnice n.L.
14
U13 - 21.11.2021 11:00
Chomutov, Městská sportovní hala - malá
BK Levharti Chomutov
66
BA 2006 Roudnice n.L.
24
U15 - 20.11.2021 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.
72
SKB Rokycany
70
U19 - 20.11.2021 18:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
68
BA Tygři Louny
43
U14 - 14.11.2021 09:00
Jeneč, Sportovní hala Jeneč
Tygři Praha
67
BA 2006´Roudnice nad Labem
52
U14 - 09.12.2021 18:00
Řevničov, ZŠ Řevničov
Kelti Nové Strašecí
60
BA 2006´Roudnice nad Labem
54
U12 - 13.11.2021 10:00
Varnsdorf, Tělocvična Národní
TJ Slovan Varnsdorf
91
BA 2006 Roudnice n.L.
43
U12 - 13.11.2021 12:00
Varnsdorf, Tělocvična Národní
TJ Slovan Varnsdorf
114
BA 2006 Roudnice n.L.
23
U17 - 13.11.2021 16:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
90
Válečníci Děčín B
73
U17 - 19.11.2021 18:15
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
95
BK Teplice
55
U15 - 07.11.2021 10:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
45
BA Tygři Louny
60
U19 - 07.11.2021 14:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín B
44
BA 2006´ Roudnice n.L.
66
U13 - 06.11.2021 11:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Tygři Louny
55
BA 2006 Roudnice n.L.
33
U13 - 06.11.2021 09:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Tygři Louny
69
BA 2006 Roudnice n.L.
25
U15 - 26.10.2021 17:45
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
41
BK Teplice
84
U19 - 06.11.2021 10:00
Most, Sportovní hala Most - malá hala
BK Baník Most
42
BA 2006´ Roudnice n.L.
87
U14 - 24.10.2021 13:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
131
BA 2006´Roudnice nad Labem
22
U17 - 24.10.2021 11:00
Praha 3, TJ Sokol Žižkov I.
Sokol Žižkov B
56
BA 2006´Roudnice n. L.
97
U14 - 23.10.2021 13:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
45
Slavoj BK Litoměřice
110
U12 - 23.10.2021 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
47
Slavoj BK Litoměřice
39
U12 - 23.10.2021 12:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
56
Slavoj BK Litoměřice
38
U15 - 17.10.2021 12:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
54
BK Sokolov
83
U19 - 17.10.2021 14:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
91
ŠSK Slaný
58
U13 - 16.10.2021 12:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
64
Slavoj BK Litoměřice
33
U13 - 16.10.2021 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
42
Slavoj BK Litoměřice
33
U15 - 16.10.2021 15:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
129
BK Mariánské Lázně
22
U14 - 17.12.2021 16:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
BA Tygři Louny
0
U14 - 19.12.2021 13:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
BK Levharti Chomutov
0
U14 - 15.12.2021 17:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín
0
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
U12 - 11.12.2021 09:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U12 - 11.12.2021 11:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U13 - 18.12.2021 12:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BA Tygři Louny
0
U15 - 18.12.2021 17:15
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BK Kralupy Junior
0
U19 - 18.12.2021 19:15
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
AŠ Mladá Boleslav
0
U13 - 18.12.2021 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BA Tygři Louny
0
U19 - 19.12.2021 15:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BA LYNX Liberec
0
U15 - 19.12.2021 18:30
Kralupy nad Vltavou, SH Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy Junior
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U17 - 08.01.2022 15:00
Český Brod, Sportovní hala
BK Český Brod
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U17 - 09.01.2022 00:00
,
BC Kolín B
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U19 - 16.01.2022 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BK Brandýs nad Labem
0
U12 - 22.01.2022 00:00
,
Slavoj BK Litoměřice
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U12 - 22.01.2022 00:00
,
Slavoj BK Litoměřice
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U17 - 22.01.2022 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L.
0
Sokol Žižkov B
0
U19 - 29.01.2022 00:00
Slaný, Víceúčelová sportovní hala
ŠSK Slaný
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U19 - 30.01.2022 00:00
Kladno, SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
BK Kladno
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U12 - 05.02.2022 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
TJ Slovan Varnsdorf
0
U12 - 05.02.2022 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
TJ Slovan Varnsdorf
0
U17 - 06.02.2022 00:00
,
Válečníci Děčín B
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U17 - 07.02.2022 18:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U19 - 12.02.2022 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
Válečníci Děčín B
0
U19 - 13.02.2022 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BK Baník Most
0
U17 - 19.02.2022 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L.
0
TJ Slovan Varnsdorf
0
U17 - 20.02.2022 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L.
0
BA LYNX Liberec
0
U19 - 05.03.2022 00:00
Jeneč, Sportovní hala Jeneč
BŠ Tygři Praha C
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U19 - 06.03.2022 00:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Tygři Louny
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U17 - 12.03.2022 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L.
0
TJ AŠ Mladá Boleslav
0

Soustředění v Jánských Lázních mělo opět vynikající parametry

  • Aktualita
  • Přidáno 15.10.2020
  • Aktualizováno 15.10.2020

V letošním roce jsme opět rozdělili hráčské skupiny na dva turnusy a postupně jsme se na krkonošských sportovištích prostřídali všichni. Od 11.8. do 21.8.2020 patřily Janské Lázně opět roudnickým basketbalistům.                                Novinkou letošní sezóny byly lekce neurokognitivního tréninku strakonické trenérky Dáši Divišové (USK Praha, Sokol Žižkov, Válečníci Děčín atd.). Obě skupiny měly možnost tréninkových lekcí a i pro trenéry bylo přínosné vidět přístup k našemu sportu zase z jiného pohledu. Tradiční mikrobus se prakticky nezastavil a rozvážel sportovce po jednotlivých sportovištích prakticky od rána do noci.

Za trenérský tým bychom rádi poděkovali i rodičům, kteří se akcí zúčastnili, a i velmi vstřícnému personálu našeho ubytování a stravování.

 

Přečtěte si také

V letošním roce pořádá Basketbalová Akademie 2006´ dva základní běhy Centrálního soustředění na tradičním místě v Jánských Lázních. Běh A.  / U17, U19, Muži /        9. - 14.8.2022 Běh ...

  • Aktualita
  • 09.05.2022

Ve většině kategorií už naše týmy své soutěže dokončily a v nejstarších U17 i U19 nás čekají finálové boje o první místo / stříbra již máme jistá/. Jsme moc rádi, že po několika ...

  • Aktualita
  • 25.04.2022

V úterý 28.12.2021 od 16.00 hod proběhne PREMIÉRA letošní akce Křišťálový Koš 2021. V posledních 14-ti dnech trenéři vytvořili řadu prezentací, které jsou průřezem letošní činnosti v jednotlivých týmech. Bohužel nám nouzový ...

  • Aktualita
  • 26.12.2021

V neděli 19.12. 2021 byla v odpoledních hodinách v hale Pod Lipou zakončena první polovina sezóny 2021/2022 zápasy týmů U14 a U19. Celkem naši hráči odehráli zatím více jak 150 utkání po ...

  • Aktualita
  • 20.12.2021

V závěru letošního roku nás těší pohledy na výsledkové tabulky soutěží kadetů /U17/ a juniorů /U19/, ve kterých náš klub skvěle reprezentuje naše město. Jsme moc hrdí na naše hráče ...

  • Aktualita
  • 08.12.2021

Zveřejňujeme pro všechny hráče, trenéry a rodiče dokument z CZBASKETBAL obsahující základní pravidla pro fungování v následujícím období. Z hlediska tréninků se prakticky nic nemění. Z hlediska utkání je nutné doložit ...

  • Aktualita
  • 22.11.2021

Dobrý den všem hráčům, trenérům, rodičům a podporovatelům Basketbalové Akademie 2006´z.s.. Rád bych Vám touto veřejnou formou poděkoval za úspěšné zvládnutí prní třetiny letošní sportovní sezóny. Sehráli jsme více než 100 ...

  • Aktualita
  • 31.10.2021

Číslo účtu KB pro platby příspěvků: 35 - 679 624 0217 / 0100  uvádějte prosím v poznámce jméno dítěte Příspěvky v soutěžních kategoriích: 4 900.- Kč /os.  Muži, U19, U17, U15, U14, U13, U12, ...

  • Aktualita
  • 13.09.2021

Poprvé v naší historii mají mladí sportovci zasáhnout do našich tréninkových skupin ještě v září. Koncepčně vedené skupiny kvalifikovanými trenéry ČBF pečlivě připravují začínající sportovce v rámci obratnostního systému SPARQ. Pokud by ...

  • Aktualita
  • 08.09.2021