U12 - 26.09.2021 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
10
BK Brandýs n.L
130
U12 - 26.09.2021 12:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
15
BK Brandýs n.L
119
U14 - 12.12.2021 09:30
Ústí nad Labem, hala UJEP
Sluneta Ústí nad Labem
87
BA 2006´Roudnice nad Labem
37
U17 - 11.12.2021 14:00
Mladá Boleslav, IX. základní škola
TJ AŠ Mladá Boleslav
49
BA 2006´Roudnice n. L.
55
U15 - 05.12.2021 10:00
Mariánské Lázně, Městská sportovní hala
BK Mariánské Lázně
45
BA 2006´ Roudnice n.L.
123
U19 - 04.12.2021 10:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
58
BA 2006´ Roudnice n.L.
62
U13 - 04.12.2021 09:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
31
BA 2006 Roudnice n.L.
69
U15 - 04.12.2021 15:00
Sokolov, SH ISŠTE Sokolov
BK Sokolov
119
BA 2006´ Roudnice n.L.
29
U13 - 04.12.2021 11:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
34
BA 2006 Roudnice n.L.
74
U19 - 05.12.2021 15:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
65
BK R&J EBC Mělník
40
U17 - 28.11.2021 12:15
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
41
BA 2006´Roudnice n. L.
93
U17 - 27.11.2021 15:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA LYNX Liberec
44
BA 2006´Roudnice n. L.
78
U15 - 21.11.2021 11:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
37
Válečníci Děčín B
96
U19 - 21.11.2021 09:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
74
BŠ Tygři Praha C
52
U13 - 21.11.2021 09:00
Chomutov, Městská sportovní hala - malá
BK Levharti Chomutov
65
BA 2006 Roudnice n.L.
14
U13 - 21.11.2021 11:00
Chomutov, Městská sportovní hala - malá
BK Levharti Chomutov
66
BA 2006 Roudnice n.L.
24
U15 - 20.11.2021 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.
72
SKB Rokycany
70
U19 - 20.11.2021 18:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
68
BA Tygři Louny
43
U14 - 14.11.2021 09:00
Jeneč, Sportovní hala Jeneč
Tygři Praha
67
BA 2006´Roudnice nad Labem
52
U14 - 09.12.2021 18:00
Řevničov, ZŠ Řevničov
Kelti Nové Strašecí
60
BA 2006´Roudnice nad Labem
54
U12 - 13.11.2021 10:00
Varnsdorf, Tělocvična Národní
TJ Slovan Varnsdorf
91
BA 2006 Roudnice n.L.
43
U12 - 13.11.2021 12:00
Varnsdorf, Tělocvična Národní
TJ Slovan Varnsdorf
114
BA 2006 Roudnice n.L.
23
U17 - 13.11.2021 16:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
90
Válečníci Děčín B
73
U17 - 19.11.2021 18:15
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
95
BK Teplice
55
U15 - 07.11.2021 10:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
45
BA Tygři Louny
60
U19 - 07.11.2021 14:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín B
44
BA 2006´ Roudnice n.L.
66
U13 - 06.11.2021 11:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Tygři Louny
55
BA 2006 Roudnice n.L.
33
U13 - 06.11.2021 09:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Tygři Louny
69
BA 2006 Roudnice n.L.
25
U15 - 26.10.2021 17:45
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
41
BK Teplice
84
U19 - 06.11.2021 10:00
Most, Sportovní hala Most - malá hala
BK Baník Most
42
BA 2006´ Roudnice n.L.
87
U14 - 24.10.2021 13:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
131
BA 2006´Roudnice nad Labem
22
U17 - 24.10.2021 11:00
Praha 3, TJ Sokol Žižkov I.
Sokol Žižkov B
56
BA 2006´Roudnice n. L.
97
U14 - 23.10.2021 13:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
45
Slavoj BK Litoměřice
110
U12 - 23.10.2021 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
47
Slavoj BK Litoměřice
39
U12 - 23.10.2021 12:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
56
Slavoj BK Litoměřice
38
U15 - 17.10.2021 12:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
54
BK Sokolov
83
U19 - 17.10.2021 14:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
91
ŠSK Slaný
58
U13 - 16.10.2021 12:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
64
Slavoj BK Litoměřice
33
U13 - 16.10.2021 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
42
Slavoj BK Litoměřice
33
U15 - 16.10.2021 15:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
129
BK Mariánské Lázně
22
U14 - 17.12.2021 16:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
BA Tygři Louny
0
U14 - 19.12.2021 13:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
BK Levharti Chomutov
0
U14 - 15.12.2021 17:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín
0
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
U12 - 11.12.2021 09:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U12 - 11.12.2021 11:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U13 - 18.12.2021 12:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BA Tygři Louny
0
U15 - 18.12.2021 17:15
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BK Kralupy Junior
0
U19 - 18.12.2021 19:15
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
AŠ Mladá Boleslav
0
U13 - 18.12.2021 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BA Tygři Louny
0
U19 - 19.12.2021 15:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BA LYNX Liberec
0
U15 - 19.12.2021 18:30
Kralupy nad Vltavou, SH Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy Junior
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U17 - 08.01.2022 15:00
Český Brod, Sportovní hala
BK Český Brod
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U17 - 09.01.2022 00:00
,
BC Kolín B
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U19 - 16.01.2022 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BK Brandýs nad Labem
0
U12 - 22.01.2022 00:00
,
Slavoj BK Litoměřice
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U12 - 22.01.2022 00:00
,
Slavoj BK Litoměřice
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U17 - 22.01.2022 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L.
0
Sokol Žižkov B
0
U19 - 29.01.2022 00:00
Slaný, Víceúčelová sportovní hala
ŠSK Slaný
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U19 - 30.01.2022 00:00
Kladno, SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
BK Kladno
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U12 - 05.02.2022 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
TJ Slovan Varnsdorf
0
U12 - 05.02.2022 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
TJ Slovan Varnsdorf
0
U17 - 06.02.2022 00:00
,
Válečníci Děčín B
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U17 - 07.02.2022 18:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U19 - 12.02.2022 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
Válečníci Děčín B
0
U19 - 13.02.2022 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BK Baník Most
0
U17 - 19.02.2022 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L.
0
TJ Slovan Varnsdorf
0
U17 - 20.02.2022 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L.
0
BA LYNX Liberec
0
U19 - 05.03.2022 00:00
Jeneč, Sportovní hala Jeneč
BŠ Tygři Praha C
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U19 - 06.03.2022 00:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Tygři Louny
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U17 - 12.03.2022 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L.
0
TJ AŠ Mladá Boleslav
0

Naše tréninky

  • Aktualita
  • Přidáno 27.08.2018
  • Aktualizováno 27.11.2018

 

U 6 – U 9   Přípravky / r. 2013 -2011 /

Trenéři:  Eva Žižková, Jan Veselý

Pondělí – Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka

školní tréninky s možností návštěvy dětí z okolních škol

11.45 – 12.45           1. a 2. třída ZŠ

12.45 – 13.45           3. a 4. třída ZŠ

13.45 – 15.00           5. a 6. třída ZŠ

15.00 – 16.30           7. a 8. třída ZŠ

 

Středa - Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka

15.30 -16.30 Trénink přípravek

 

U 10  / r. 2009 -2010 / - Šmoulinka Cup

 Trenéři:       Tomáš Malý, Eva Žižková, Vladislav Martinec, Ondřej Formánek

  1. Pondělní školní tréninky / Jan Veselý, Eva Žižková /
  2. Středa 16.30 – 17.30 hod možnost zůstat na následující trénink od 17.30 -19.00 hod                 Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka

                                                                                                                                                                                                

U 11, U12  / r. 2008-2007 / - nadregionální divize

Trenéři - Jiří Suchopár, Kateřina Veverková, Nikola Němcová

  1. Pondělí  16.30 – 18.00 hod - Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka
  2. Středa    17.30 – 19.00 hod - Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka

 

U 13, U14    / r. 2005-2006/ nadregionální divize, liga U14

Trenéři – Filip Horňák, Michaela Malcová

  1. Středa – 18.15 – 19.45 GYMNÁZIUM ROUDNICE
  2. Čtvrtek 18.00 – 20.00 hod – Sportovní hala Pod Lipou  
  3. Pátek  17.30 -19.00 hod – Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka

 

U 14 – U 17 B  / r. 2005, 2004, 2003, 2002/

nadregionální divize U 15, U17

Trenéři:  Jan Veselý, Jan Rokoš, Jaroslav Pazourek

  1. Úterý 16.00 – 18. 30 hod /Jan Veselý/ - GYMNÁZIUM
  2. Středa 15.30 – 16.45 hod /Jaroslav Pazourek/- GYMNÁZIUM

 

U 17 A / r. 2002 -2003 / liga U 17

Trenéři: Jan Veselý, Radek Pochman

  1.  Pondělí –     střelecký trénink  1. ZŠ   15.00 -16.30hod  nebo    GYMNÁZIUM 19.00 – 20.00 hod.
  2. Úterý  - 16.00 - 18.30         GYMNÁZIUM
  3.  Pátek  - 16.30 – 18.00        Sportovní hala Pod Lipou  

 

U 19 / r. 2000 -2001/ liga U 19

Trenéři: Jaroslav Pazourek, Petr Krištof, Václav Formánek

 

  1.  Pondělí  19.00 – 20. 00 hod střelecký trénink GYMNÁZIUM

  2.  Středa 18.00 – 19.30 hod Sportovní hala Pod Lipou  

 3.  Pátek 18.00 – 19.30 hod Sportovní hala Pod Lipou  

 

Tělocvična  GYMNÁZIUM

15.30 – 16.45

17.00 – 19.00

19.00 – 20.00

20.00 – 21.30

Pondělí

 

 

U 19 - střelecký

 

Úterý

 

16.00 -18.30

U17 A + B

 

 

Středa

U 14, U15, U17B

2003/2004/2005

 

18.15-19.45

U 13,U14

 

Čtvrtek

 

 

 

 

Pátek

 

 

 

 

Zápasy

U11

U12

U13

 

 

SH POD LIPOU

16.30 – 18.00

18.00 – 19.30

19.30 – 21.00

Pondělí

 

 

 

Úterý

 

 

 

Středa

 

U 19

 

Čtvrtek

 

U13, U14   18.-20.00

 

Pátek

U 17 A

U19

Muži - zápasy

Zápasy

U14, U15

U17 A+B, U 19

 

 

1.Základní škola

11.30 – 15.30

15.30 – 16.30

16.30 – 17.30

17.30 – 19.00

20.00 – 22.00

Pondělí

Školní tréninky J.Veselý

ŠT U10, U11 -  J.Veselý

U11,U12 16.30-18.00

 

 

Úterý

 

 

 

 

Muži BA

Středa

 

  1. Přípravka
  1. U10

U 11  U 12

 

Čtvrtek

 

 

 

 

 

Pátek

 

 

Připraka

U13, U14

 

 

Přečtěte si také

V letošním roce pořádá Basketbalová Akademie 2006´ dva základní běhy Centrálního soustředění na tradičním místě v Jánských Lázních. Běh A.  / U17, U19, Muži /        9. - 14.8.2022 Běh ...

  • Aktualita
  • 09.05.2022

Ve většině kategorií už naše týmy své soutěže dokončily a v nejstarších U17 i U19 nás čekají finálové boje o první místo / stříbra již máme jistá/. Jsme moc rádi, že po několika ...

  • Aktualita
  • 25.04.2022

V úterý 28.12.2021 od 16.00 hod proběhne PREMIÉRA letošní akce Křišťálový Koš 2021. V posledních 14-ti dnech trenéři vytvořili řadu prezentací, které jsou průřezem letošní činnosti v jednotlivých týmech. Bohužel nám nouzový ...

  • Aktualita
  • 26.12.2021

V neděli 19.12. 2021 byla v odpoledních hodinách v hale Pod Lipou zakončena první polovina sezóny 2021/2022 zápasy týmů U14 a U19. Celkem naši hráči odehráli zatím více jak 150 utkání po ...

  • Aktualita
  • 20.12.2021

V závěru letošního roku nás těší pohledy na výsledkové tabulky soutěží kadetů /U17/ a juniorů /U19/, ve kterých náš klub skvěle reprezentuje naše město. Jsme moc hrdí na naše hráče ...

  • Aktualita
  • 08.12.2021

Zveřejňujeme pro všechny hráče, trenéry a rodiče dokument z CZBASKETBAL obsahující základní pravidla pro fungování v následujícím období. Z hlediska tréninků se prakticky nic nemění. Z hlediska utkání je nutné doložit ...

  • Aktualita
  • 22.11.2021

Dobrý den všem hráčům, trenérům, rodičům a podporovatelům Basketbalové Akademie 2006´z.s.. Rád bych Vám touto veřejnou formou poděkoval za úspěšné zvládnutí prní třetiny letošní sportovní sezóny. Sehráli jsme více než 100 ...

  • Aktualita
  • 31.10.2021

Číslo účtu KB pro platby příspěvků: 35 - 679 624 0217 / 0100  uvádějte prosím v poznámce jméno dítěte Příspěvky v soutěžních kategoriích: 4 900.- Kč /os.  Muži, U19, U17, U15, U14, U13, U12, ...

  • Aktualita
  • 13.09.2021

Poprvé v naší historii mají mladí sportovci zasáhnout do našich tréninkových skupin ještě v září. Koncepčně vedené skupiny kvalifikovanými trenéry ČBF pečlivě připravují začínající sportovce v rámci obratnostního systému SPARQ. Pokud by ...

  • Aktualita
  • 08.09.2021