U13 - 04.02.2023 12:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín
99
BA 2006 Roudnice n.L.
17
U13 - 04.02.2023 13:30
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín
126
BA 2006 Roudnice n.L.
23
Muži - 03.02.2023 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
67
ASK Lovosice
56
U11 - 28.01.2023 12:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA 2006 Roudnice n.L.
75
BA LYNX Liberec k
21
U11 - 28.01.2023 10:30
Liberec, Sportovní hala Kort
Válečníci Děčín U10
14
BA 2006 Roudnice n.L.
78
Muži - 27.01.2023 20:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Louny
100
BA 2006 Roudnice n.L.
66
U17b - 22.01.2023 11:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Tygři Louny B
72
BA 2006´Roudnice n. L. B
47
U19 - 26.01.2023 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
89
BA Tygři Louny
51
Muži - 13.01.2023 19:00
Most, Sportovní hala Most - malá hala
BK Baník Most B
99
BA 2006 Roudnice n.L.
73
U17b - 08.01.2023 11:30
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
31
BA LYNX Liberec
116
U17 - 08.01.2023 09:30
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L.
71
BK Levharti Chomutov
70
U17b - 07.01.2023 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
46
TJ Slovan Varnsdorf
78
U17 - 07.01.2023 09:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L.
81
BA Tygři Louny
58
Muži - 06.01.2023 19:30
Česká Lípa, ZŠ Slovanka
BK Česká Lípa
67
BA 2006 Roudnice n.L.
74
U13 - 17.12.2022 12:00
Varnsdorf, Tělocvična Národní
TJ Slovan Varnsdorf
103
BA 2006 Roudnice n.L.
15
U13 - 17.12.2022 10:00
Varnsdorf, Tělocvična Národní
TJ Slovan Varnsdorf
93
BA 2006 Roudnice n.L.
17
Muži - 19.01.2023 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
88
Skřivánci Ústí n.L.
56
U17 - 07.12.2022 17:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
84
BA 2006´Roudnice n. L.
47
U17b - 11.12.2022 11:30
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín B
92
BA 2006´Roudnice n. L. B
71
U14 - 11.12.2022 11:00
Jeneč, Sportovní hala Jeneč
Tygři Praha B
72
BA 2006´Roudnice nad Labem
113
U17 - 10.12.2022 11:30
Ústí nad Labem, hala UJEP
SLUNETA Ústí nad Labem
90
BA 2006´Roudnice n. L.
67
U17b - 10.12.2022 09:00
Ústí nad Labem, hala UJEP
SLUNETA Ústí nad Labem B
70
BA 2006´Roudnice n. L. B
40
U14 - 10.12.2022 09:00
Jeneč, Sportovní hala Jeneč
Tygři Praha
103
BA 2006´Roudnice nad Labem
55
U19 - 09.12.2022 19:30
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín B
103
BA 2006´ Roudnice n.L.
82
U15 - 04.12.2022 10:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec B
57
BA 2006´ Roudnice n.L.
103
U11 - 04.12.2022 11:45
Děčín, Sportovní hala Křešice
BA 2006 Roudnice n.L.
55
BK Levharti Chomutov
36
U11 - 04.12.2022 10:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín
117
BA 2006 Roudnice n.L.
12
U13 - 03.12.2022 14:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
56
BA 2006 Roudnice n.L.
37
U13 - 03.12.2022 15:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
44
BA 2006 Roudnice n.L.
47
Muži - 02.12.2022 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
60
BK Děčín seniorka
73
U17 - 27.11.2022 15:00
Praha 19 - Kbely, ZŠ Albrechtická
TJ Sokol Kbely
83
BA 2006´Roudnice n. L.
65
U14 - 27.11.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice nad Labem
65
Válečníci Děčín
101
U17b - 25.11.2022 17:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice
79
BA 2006´Roudnice n. L. B
86
U17 - 26.11.2022 13:30
Písek, Sportovní hala Sokol
Sokol Písek Sršni B
93
BA 2006´Roudnice n. L.
67
U14 - 26.11.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice nad Labem
65
SLUNETA Ústí nad Labem
71
Muži - 25.11.2022 20:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
BK Děčín Křešice
57
BA 2006 Roudnice n.L.
96
U11 - 20.11.2022 12:30
Chomutov, Městská sportovní hala - malá
BA 2006 Roudnice n.L.
62
BK Levharti Chomutov
7
U15 - 20.11.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
108
BK Teplice
39
U11 - 20.11.2022 10:45
Chomutov, Městská sportovní hala - malá
BK Baník Most
27
BA 2006 Roudnice n.L.
55
U13 - 19.11.2022 09:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
70
BA 2006 Roudnice n.L.
17
U15 - 14.01.2023 00:00
,
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
Jižní Supi
0
U15 - 15.01.2023 00:00
,
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BK R&J EBC Mělník
0
U15 - 28.01.2023 00:00
,
BK Teplice
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U15 - 29.01.2023 00:00
,
BK Levharti Chomutov
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
Muži - 03.03.2023 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Děčín Křešice
0
U19 - 18.02.2023 00:00
,
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
ŠSK Slaný
0
U13 - 18.02.2023 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Slavoj BK Litoměřice
0
U13 - 18.02.2023 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Slavoj BK Litoměřice
0
U15 - 18.02.2023 00:00
,
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BA Lynx Liberec B
0
U11 - 19.02.2023 11:30
Ústí n.L., ZŠ Pod Parkem
BA 2006 Roudnice n.L.
0
TJ Slovan Varnsdorf d
0
U11 - 19.02.2023 10:00
Ústí n.L., ZŠ Pod Parkem
SLUNETA Ústí n.L. d
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Muži - 24.02.2023 00:00
,
BK Děčín seniorka
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U19 - 11.03.2023 00:00
,
BK Mariánské Lázně
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U15 - 11.03.2023 15:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U15 - 12.03.2023 00:00
,
Jižní Supi
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U15 - 25.03.2023 00:00
,
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BK Levharti Chomutov
0
U19 - 25.03.2023 00:00
,
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BK Kladno
0
U15 - 26.03.2023 00:00
,
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BK Teplice
0
U19 - 15.04.2023 00:00
,
TJ Thermia Karlovy Vary
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U15 - 16.04.2023 00:00
,
BA Lynx Liberec B
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U19 - 29.04.2023 00:00
,
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
Válečníci Děčín B
0

Naše tréninky

  • Aktualita
  • Přidáno 27.08.2018
  • Aktualizováno 27.11.2018

 

U 6 – U 9   Přípravky / r. 2013 -2011 /

Trenéři:  Eva Žižková, Jan Veselý

Pondělí – Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka

školní tréninky s možností návštěvy dětí z okolních škol

11.45 – 12.45           1. a 2. třída ZŠ

12.45 – 13.45           3. a 4. třída ZŠ

13.45 – 15.00           5. a 6. třída ZŠ

15.00 – 16.30           7. a 8. třída ZŠ

 

Středa - Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka

15.30 -16.30 Trénink přípravek

 

U 10  / r. 2009 -2010 / - Šmoulinka Cup

 Trenéři:       Tomáš Malý, Eva Žižková, Vladislav Martinec, Ondřej Formánek

  1. Pondělní školní tréninky / Jan Veselý, Eva Žižková /
  2. Středa 16.30 – 17.30 hod možnost zůstat na následující trénink od 17.30 -19.00 hod                 Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka

                                                                                                                                                                                                

U 11, U12  / r. 2008-2007 / - nadregionální divize

Trenéři - Jiří Suchopár, Kateřina Veverková, Nikola Němcová

  1. Pondělí  16.30 – 18.00 hod - Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka
  2. Středa    17.30 – 19.00 hod - Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka

 

U 13, U14    / r. 2005-2006/ nadregionální divize, liga U14

Trenéři – Filip Horňák, Michaela Malcová

  1. Středa – 18.15 – 19.45 GYMNÁZIUM ROUDNICE
  2. Čtvrtek 18.00 – 20.00 hod – Sportovní hala Pod Lipou  
  3. Pátek  17.30 -19.00 hod – Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka

 

U 14 – U 17 B  / r. 2005, 2004, 2003, 2002/

nadregionální divize U 15, U17

Trenéři:  Jan Veselý, Jan Rokoš, Jaroslav Pazourek

  1. Úterý 16.00 – 18. 30 hod /Jan Veselý/ - GYMNÁZIUM
  2. Středa 15.30 – 16.45 hod /Jaroslav Pazourek/- GYMNÁZIUM

 

U 17 A / r. 2002 -2003 / liga U 17

Trenéři: Jan Veselý, Radek Pochman

  1.  Pondělí –     střelecký trénink  1. ZŠ   15.00 -16.30hod  nebo    GYMNÁZIUM 19.00 – 20.00 hod.
  2. Úterý  - 16.00 - 18.30         GYMNÁZIUM
  3.  Pátek  - 16.30 – 18.00        Sportovní hala Pod Lipou  

 

U 19 / r. 2000 -2001/ liga U 19

Trenéři: Jaroslav Pazourek, Petr Krištof, Václav Formánek

 

  1.  Pondělí  19.00 – 20. 00 hod střelecký trénink GYMNÁZIUM

  2.  Středa 18.00 – 19.30 hod Sportovní hala Pod Lipou  

 3.  Pátek 18.00 – 19.30 hod Sportovní hala Pod Lipou  

 

Tělocvična  GYMNÁZIUM

15.30 – 16.45

17.00 – 19.00

19.00 – 20.00

20.00 – 21.30

Pondělí

 

 

U 19 - střelecký

 

Úterý

 

16.00 -18.30

U17 A + B

 

 

Středa

U 14, U15, U17B

2003/2004/2005

 

18.15-19.45

U 13,U14

 

Čtvrtek

 

 

 

 

Pátek

 

 

 

 

Zápasy

U11

U12

U13

 

 

SH POD LIPOU

16.30 – 18.00

18.00 – 19.30

19.30 – 21.00

Pondělí

 

 

 

Úterý

 

 

 

Středa

 

U 19

 

Čtvrtek

 

U13, U14   18.-20.00

 

Pátek

U 17 A

U19

Muži - zápasy

Zápasy

U14, U15

U17 A+B, U 19

 

 

1.Základní škola

11.30 – 15.30

15.30 – 16.30

16.30 – 17.30

17.30 – 19.00

20.00 – 22.00

Pondělí

Školní tréninky J.Veselý

ŠT U10, U11 -  J.Veselý

U11,U12 16.30-18.00

 

 

Úterý

 

 

 

 

Muži BA

Středa

 

  1. Přípravka
  1. U10

U 11  U 12

 

Čtvrtek

 

 

 

 

 

Pátek

 

 

Připraka

U13, U14

 

 

Přečtěte si také

Na konci listopadu si připomínáme aktuální aktivity naší organizace. ...

  • Aktualita
  • 27.11.2022

Od 1.10.2022 jsme pro činnost našich týmů U14, U15, U17, U17B, U19 a Muži "A" připravili ve spolupráci s vedením města novou sportovní halu v Budyni nad Ohří. Své zápasy zde tyto ...

  • Aktualita
  • 18.10.2022

Super průběh Centrálního soustředění v Janských Lázních nám opět dodal plno optimismu do začínající sezóny. V letošní sezóně máme postavenou opět kompletní pyramidu družstvev U10, U11,U12,U13,U14,U15,U17,U17 B, U19, Muži. Kromě soutěžních družstev ...

  • Aktualita
  • 13.09.2022

Opravdu nabitý program jsme stihli v první polovině prázdnin naplnit beze zbytku. Aktivní byli naši členové i spolupracovnící hned na několika frontách. Velmi úspěšně proběhly tři turnusy příměstských táborů za ...

  • Aktualita
  • 08.08.2022

Dne 31.5. 2022 jsme pořádáli sportovní Mistrovství Mateřských škol z našeho města. Zúčastily se všechny MŠ, které vždy poslaly tým v počtu cca 25 dětí, celkem 7 týmů. Na překážkové a obratnostní ...

  • Aktualita
  • 06.06.2022

V letošním roce pořádá Basketbalová Akademie 2006´ dva základní běhy Centrálního soustředění na tradičním místě v Jánských Lázních. Běh A.  / U17, U19, Muži /        9. - 14.8.2022 Běh ...

  • Aktualita
  • 09.05.2022

Ve většině kategorií už naše týmy své soutěže dokončily a v nejstarších U17 i U19 nás čekají finálové boje o první místo / stříbra již máme jistá/. Jsme moc rádi, že po několika ...

  • Aktualita
  • 25.04.2022

V úterý 28.12.2021 od 16.00 hod proběhne PREMIÉRA letošní akce Křišťálový Koš 2021. V posledních 14-ti dnech trenéři vytvořili řadu prezentací, které jsou průřezem letošní činnosti v jednotlivých týmech. Bohužel nám nouzový ...

  • Aktualita
  • 26.12.2021

V neděli 19.12. 2021 byla v odpoledních hodinách v hale Pod Lipou zakončena první polovina sezóny 2021/2022 zápasy týmů U14 a U19. Celkem naši hráči odehráli zatím více jak 150 utkání po ...

  • Aktualita
  • 20.12.2021