U12 - 26.01.2019 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006´Roudnice n.L.U12(mix MS)
107
BC WIZARDS DDM Pha U12B (mix)(ms)
9
U13 - 16.02.2019 13:00
Chomutov, Městská sportovní hala
BK Chomutov
36
BA 2006 Roudnice n.L.
69
U13 - 16.02.2019 11:00
Chomutov, Městská sportovní hala
BK Chomutov
30
BA 2006 Roudnice n.L.
51
U14 - 10.02.2019 10:30
Praha 2, Sokolovna Vyšehrad
Sokol Vyšehrad
51
BA 2006´Roudnice nad Labem
79
U17 - 10.02.2019 10:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
81
BK Levharti Chomutov
93
U17 - 09.02.2019 15:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
58
BK Klatovy
93
U14 - 09.02.2019 11:00
Praha 2, Sokol pražský
Sokol Pražský
72
BA 2006´Roudnice nad Labem
62
U17b - 09.02.2019 17:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L. B
75
TJ Klášterec nad Ohří
48
U12 - 09.02.2019 13:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BK Kondoři Liberec U12B(ms)
73
BA 2006´Roudnice n.L.U12(mix MS)
45
Muži - 08.02.2019 18:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006 Roudnice n.L.
50
Skřivánek Ústí n.L.
58
U19 - 03.02.2019 09:00
Praha 5, Hala BA Sparta
BA Sparta Praha
90
BA 2006´ Roudnice n.L.
81
U19 - 02.02.2019 15:00
Praha 2, Sokolovna Vyšehrad
Sokol Vyšehrad
69
BA 2006´ Roudnice n.L.
75
U13 - 02.02.2019 12:00
Ústí nad Labem, hala UJEP
SLUNETA Ústí n.L.
54
BA 2006 Roudnice n.L.
47
U13 - 02.02.2019 10:00
Ústí nad Labem, hala UJEP
SLUNETA Ústí n.L.
47
BA 2006 Roudnice n.L.
49
U14 - 27.01.2019 14:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
94
Slavoj BK Litoměřice
49
U17 - 26.01.2019 18:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
74
BK Sluneta Ústí nad Labem
96
U14 - 26.01.2019 16:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
72
BA Tygři Louny
57
U17b - 27.01.2019 12:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín B
59
BA 2006´Roudnice n. L. B
55
U19 - 20.01.2019 15:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
95
Válečníci Děčín
75
U19 - 19.01.2019 19:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
108
TJ Slovan Varnsdorf
76
U13 - 19.01.2019 17:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006 Roudnice n.L.
37
Válečníci Děčín
35
U13 - 19.01.2019 15:15
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006 Roudnice n.L.
52
Válečníci Děčín
41
U14 - 13.01.2019 11:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
115
BK Kondoři Liberec
33
U17 - 13.01.2019 09:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
84
Sokol Vyšehrad
62
U17 - 12.01.2019 16:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
82
BK Klatovy
81
U17b - 12.01.2019 14:00
Sokolov, ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
BK Sokolov
98
BA 2006´Roudnice n. L. B
43
U12 - 12.01.2019 13:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006´Roudnice n.L.U12(mix MS)
50
BA Sparta U12B"B"(ms)
37
Muži - 11.01.2019 18:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006 Roudnice n.L.
90
BK Děčín Křešice
73
U13 - 06.01.2019 17:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
20
BK Chomutov
0
U13 - 06.01.2019 15:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
20
BK Chomutov
0
U19 - 06.01.2019 09:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
73
Sokol Vyšehrad
67
U19 - 05.01.2019 17:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
87
Sokol Žižkov
99
U17 - 16.12.2018 12:00
Chomutov, Městská sportovní hala
BK Levharti Chomutov
75
BA 2006´Roudnice n. L.
80
U14 - 16.12.2018 11:00
Praha 5, Hala BA Sparta
BA Sparta Praha
110
BA 2006´Roudnice nad Labem
27
U17b - 15.12.2018 14:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006´Roudnice n. L. B
100
TJ Sokol Bor
40
U12 - 15.12.2018 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006´Roudnice n.L.U12(mix MS)
55
ŠSK při 3. ZŠ Slaný U12B(ms)
26
U17 - 15.12.2018 09:00
Ústí nad Labem, hala UJEP
BK Sluneta Ústí nad Labem
89
BA 2006´Roudnice n. L.
81
Muži - 14.12.2018 19:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006 Roudnice n.L.
85
Skřivánek Ústí n.L.
83
U13 - 09.12.2018 11:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
BK Horejsek Děčín
39
BA 2006 Roudnice n.L.
55
U19 - 09.12.2018 10:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
107
BK Horejsek Děčín
78
Muži - 11.01.2019 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Česká Lípa
0
Muži - 25.01.2019 00:00
,
BK Děčín juniorka
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Muži - 01.02.2019 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK REAL Roudnice n.L.
0
Muži - 15.02.2019 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Skřivánek Ústí n.L.
0
U19 - 16.02.2019 18:00
Ústí nad Labem, Sportcentrum SLUNETA
SLUNETA Ústí nad Labem
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
Muži - 22.02.2019 00:00
,
BK Děčín Křešice
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Muži - 22.02.2019 20:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
BK Děčín Křešice
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U17b - 23.02.2019 09:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Tygři Louny
0
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
U17 - 23.02.2019 00:00
Praha 2, Sokolovna Vyšehrad
Sokol Vyšehrad
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U17 - 24.02.2019 12:00
Praha 3, TJ Sokol Žižkov I.
USK Praha B
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U19 - 27.02.2019 18:30
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U19 - 03.03.2019 14:00
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U13 - 03.03.2019 13:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U13 - 03.03.2019 15:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Muži - 08.03.2019 00:00
,
BK Česká Lípa
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U17 - 08.03.2019 17:30
Ústí nad Labem, hala UJEP
BK Sluneta Ústí nad Labem
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U12 - 09.03.2019 00:00
Beroun , tělocvična ZŠ Preislerova
BK Beroun U12B
0
BA 2006´Roudnice n.L.U12(mix MS)
0
U17b - 09.03.2019 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
BK Mariánské Lázně
0
U14 - 09.03.2019 00:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BK Kondoři Liberec
0
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
Muži - 15.03.2019 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Děčín juniorka
0
U13 - 16.03.2019 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
SLUNETA Ústí n.L.
0
U19 - 16.03.2019 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BA Sparta Praha
0
U13 - 16.03.2019 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
SLUNETA Ústí n.L.
0
U19 - 17.03.2019 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
Sokol Vyšehrad
0
Muži - 22.03.2019 18:30
Ústí nad Labem, SPŠ spojů
Skřivánek Ústí n.L.
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U17b - 23.03.2019 00:00
,
SKB Rokycany
0
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
U14 - 23.03.2019 00:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
0
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
U17 - 23.03.2019 18:00
Chomutov, Městská sportovní hala
BK Levharti Chomutov
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U17 - 24.03.2019 00:00
Klatovy, SH BK Klatovy
BK Klatovy
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U14 - 24.03.2019 09:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Tygři Louny
0
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
U14 - 28.03.2019 18:15
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
BK R&J EBC Mělník
0
Muži - 29.03.2019 00:00
,
BK REAL Roudnice n.L.
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U19 - 31.03.2019 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
SLUNETA Ústí nad Labem
0
U14 - 04.04.2019 00:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
0
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
Muži - 05.04.2019 00:00
,
Skřivánek Ústí n.L.
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Muži - 05.04.2019 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Děčín Křešice
0
U17 - 06.04.2019 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
0
USK Praha B
0
U17b - 06.04.2019 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
BK Horejsek Děčín
0
U14 - 06.04.2019 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
Sokol Vyšehrad
0
U14 - 07.04.2019 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
Sokol Pražský
0

Události

UPOZORNĚNÍ Upozorňujeme všechny trenéry, rodiče a hráče na končící termíny zaplacení členských příspěvků a absolvování povinných lékařských sportovních prohlídek pro hráče v soutěžních družstvech. V případě nejasností kontaktujte hlavní trenéry svých kategoríí.   ...

  • Aktualita
  • 06.10.2018

Hráči a trenéři