U13 - 03.12.2022 14:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
56
BA 2006 Roudnice n.L.
37
U13 - 03.12.2022 15:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
44
BA 2006 Roudnice n.L.
47
U14 - 27.11.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice nad Labem
65
Válečníci Děčín
101
U17 - 27.11.2022 15:00
Praha 19 - Kbely, ZŠ Albrechtická
TJ Sokol Kbely
83
BA 2006´Roudnice n. L.
65
U17b - 25.11.2022 17:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice
79
BA 2006´Roudnice n. L. B
86
U14 - 26.11.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice nad Labem
65
SLUNETA Ústí nad Labem
71
U17 - 26.11.2022 13:30
Písek, Sportovní hala Sokol
Sokol Písek Sršni B
93
BA 2006´Roudnice n. L.
67
Muži - 25.11.2022 20:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
BK Děčín Křešice
57
BA 2006 Roudnice n.L.
96
U11 - 20.11.2022 12:30
Chomutov, Městská sportovní hala - malá
BA 2006 Roudnice n.L.
62
BK Levharti Chomutov
7
U11 - 20.11.2022 10:45
Chomutov, Městská sportovní hala - malá
BK Baník Most
27
BA 2006 Roudnice n.L.
55
U15 - 20.11.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
108
BK Teplice
39
U15 - 19.11.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
101
BK Levharti Chomutov
59
U13 - 19.11.2022 09:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
70
BA 2006 Roudnice n.L.
17
U13 - 19.11.2022 11:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
68
BA 2006 Roudnice n.L.
16
U19 - 24.11.2022 19:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
119
TJ Thermia Karlovy Vary
39
U17 - 13.11.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L.
95
Sokol Žižkov
70
U14 - 13.11.2022 09:30
Praha 5, Hala Kuncova
BA Sparta Praha
90
BA 2006´Roudnice nad Labem
71
U17b - 12.11.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
32
BA Tygři Louny B
63
U17 - 12.11.2022 15:30
Praha 2, SH Folimanka
Sokol Žižkov
79
BA 2006´Roudnice n. L.
65
U14 - 12.11.2022 15:20
Praha 19 - Kbely, ZŠ Albrechtická
TJ Sokol Kbely
44
BA 2006´Roudnice nad Labem
82
Muži - 11.11.2022 19:30
Lovosice, Hala U Přívozu
ASK Lovosice
67
BA 2006 Roudnice n.L.
61
U19 - 09.11.2022 19:00
Sokolov, SH ISŠTE Sokolov
BK Sokolov
65
BA 2006´ Roudnice n.L.
117
U15 - 02.11.2022 17:30
Praha 10, TJ Sokol Petrovice
Jižní Supi
65
BA 2006´ Roudnice n.L.
54
U15 - 16.11.2022 18:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
50
BA 2006´ Roudnice n.L.
84
U13 - 05.11.2022 09:30
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
13
Válečníci Děčín
122
U13 - 05.11.2022 11:30
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
20
Válečníci Děčín
110
U19 - 28.10.2022 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
91
BK Mariánské Lázně
71
U17 - 23.10.2022 11:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Tygři Louny
62
BA 2006´Roudnice n. L.
73
U14 - 23.10.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice nad Labem
58
Slavoj BK Litoměřice
59
U17b - 23.10.2022 10:00
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
112
BA 2006´Roudnice n. L. B
17
U17b - 22.10.2022 15:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA LYNX Liberec
117
BA 2006´Roudnice n. L. B
16
U17 - 22.10.2022 17:00
Chomutov, Městská sportovní hala - malá
BK Levharti Chomutov
80
BA 2006´Roudnice n. L.
57
U12 - 22.10.2022 09:30
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
29
Slavoj BK Litoměřice
92
U12 - 22.10.2022 13:30
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BK Levharti Chomutov
71
BA 2006 Roudnice n.L.
52
U14 - 22.10.2022 13:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
55
BA 2006´Roudnice nad Labem
46
Muži - 21.10.2022 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
85
BK Baník Most B
79
U17 - 19.10.2022 17:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L.
62
Slavoj BK Litoměřice
77
U11 - 15.10.2022 13:30
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA LYNX Liberec d
22
BA 2006 Roudnice n.L.
102
U15 - 15.10.2022 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
100
BA Lynx Liberec B
26
U11 - 15.10.2022 09:30
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
81
SLUNETA Ústí n.L. d
19
Muži - 20.01.2023 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BA Louny
0
Muži - 02.12.2022 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Děčín seniorka
0
U11 - 04.12.2022 11:45
Děčín, Sportovní hala Křešice
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Levharti Chomutov
0
U11 - 04.12.2022 10:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U15 - 04.12.2022 10:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec B
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U19 - 09.12.2022 19:30
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín B
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U17 - 10.12.2022 11:30
Ústí nad Labem, hala UJEP
SLUNETA Ústí nad Labem
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U14 - 10.12.2022 09:00
Jeneč, Sportovní hala Jeneč
Tygři Praha
0
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
U17b - 10.12.2022 09:00
Ústí nad Labem, hala UJEP
SLUNETA Ústí nad Labem B
0
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
U17 - 07.12.2022 17:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U17b - 11.12.2022 11:30
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín B
0
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
U14 - 11.12.2022 11:00
Jeneč, Sportovní hala Jeneč
Tygři Praha B
0
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
Muži - 16.12.2022 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Skřivánci Ústí n.L.
0
U13 - 17.12.2022 10:00
Varnsdorf, Tělocvična Národní
TJ Slovan Varnsdorf
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U13 - 17.12.2022 12:00
Varnsdorf, Tělocvična Národní
TJ Slovan Varnsdorf
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Muži - 06.01.2023 00:00
,
BK Česká Lípa
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U17b - 07.01.2023 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
TJ Slovan Varnsdorf
0
U17 - 07.01.2023 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
0
BA Tygři Louny
0
U17 - 08.01.2023 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
0
BK Levharti Chomutov
0
U17b - 08.01.2023 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
BA LYNX Liberec
0
Muži - 13.01.2023 00:00
,
BK Baník Most B
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U19 - 14.01.2023 00:00
,
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BA Tygři Louny
0
U15 - 14.01.2023 00:00
,
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
Jižní Supi
0
U15 - 15.01.2023 00:00
,
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BK R&J EBC Mělník
0
U17b - 22.01.2023 00:00
,
BA Tygři Louny B
0
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
Muži - 27.01.2023 20:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Louny
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U15 - 28.01.2023 00:00
,
BK Teplice
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U15 - 29.01.2023 00:00
,
BK Levharti Chomutov
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
Muži - 03.02.2023 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
ASK Lovosice
0
U13 - 04.02.2023 00:00
,
Válečníci Děčín
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U13 - 04.02.2023 00:00
,
Válečníci Děčín
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Muži - 17.02.2023 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Děčín Křešice
0
U13 - 18.02.2023 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Slavoj BK Litoměřice
0
U13 - 18.02.2023 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Slavoj BK Litoměřice
0
U15 - 18.02.2023 00:00
,
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BA Lynx Liberec B
0
U19 - 18.02.2023 00:00
,
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
ŠSK Slaný
0
Muži - 24.02.2023 00:00
,
BK Děčín seniorka
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U19 - 11.03.2023 00:00
,
BK Mariánské Lázně
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U15 - 11.03.2023 15:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U15 - 12.03.2023 00:00
,
Jižní Supi
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0

Naše tréninky

 

U6 – U9   Přípravky / r. 2014 -2008 /

Trenéři:  Eva Žižková, Jan Veselý

Pondělí – Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka

školní tréninky s možností návštěvy dětí z okolních škol

11.45 – 12.45           1. a 2. třída ZŠ

12.45 – 13.45           3. a 4. třída ZŠ

13.45 – 15.00           5. a 6. třída ZŠ

15.00 – 16.30           7. a 8. třída ZŠ

Středa - Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka

15.30 -16.30 Trénink přípravek

 

U10  / r. 2011 -2012 / - Šmoulinka Cup

 Trenéři:       Jan, Veselý Eva Žižková, Jiří Nýdr, Tomáš Malý, Odnřej Formánek

  1. Pondělní školní tréninky / Jan Veselý, Eva Žižková /
  2. Středa 16.30 – 17.30 hod možnost zůstat na následující trénink od 17.30 -19.00 hod                 Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka

                                                                                                                                                                                                

U11 / r. 2009-2010 / - nadregionální divize

Trenéři – Jan Veselý, Tomáš Malý, Jiří Nýdr, Eva Žižková, Šárka Malá

  1. Úterý  16.00 – 17.15 hod Gymnázium Roudnice
  2. Středa    17.30 – 19.00 hod   Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka
  3. Pátek 16.15 – 17.45 hod  SH Pod Lipou

 

U12, U13  / r. 2007-2018 / - nadregionální divize

Trenéři – Jiří Suchopár, Kateřina Veverková, Nikola Němcová

  1. Úterý 17.15 – 18.30 hod Gymnázium Roudnice 
  2. Středa 16.45 -18.15 hod  Gymnázium Roudnice 
  3. Pátek  16.30 -17.30 hod  Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka – herní trénink

 

U14, U15  / r. 2005-2006/ nadregionální divize, liga U14

Trenéři:  Filip Horňák, Michaela Malcová 

  1. Středa – 18.15 – 19.45 hod   GYMNÁZIUM ROUDNICE
  2. Čtvrtek 18.00 – 19.30 hod   Sportovní hala Pod Lipou  
  3. Pátek  17.30 -19.00 hod   Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka

 

U17 / r. 2005, 2004, 2003 / nadregionální divize

Trenéři: Jaroslav Pazourek, Jan Veselý, Jan Rokoš

  1. Pondělí 19.00 - 20.00 hod Gymnázium Roudnice
  2. Úterý 17.45 – 19.15 hod SH Pod Lipou
  3. Pátek 16.15 – 17.45 hod SH Pod Lipou

 

Muži, U19 / r. 2000-2001 / liga U 19, muži A

Trenéři: Jaroslav Pazourek, Petr Krištof, Václav Formánek

  1. Pondělí 19.00 - 20.00 hod Gymnázium Roudnice
  2. Úterý 18.00 – 19.30 hod  SH Pod Lipou
  3. Pátek 18:00 – 19:30 hod SH Pod Lipou

 

Děvčata – společná přípravka

Trenéři: Michaela Malcová, Kateřina Veverková, Nikola Němcová

  1. Čtvrtek 15.30 -16.30 hod Velká tělocvična 1.ZŠ Karla Jeřábka

 

Tělocvična  GYMNÁZIUM

15.30 – 16.45

17.00 – 19.00

19.00 – 20.00

20.00 – 21.30

Pondělí

 

 

U19, U17 - střelecký

 

Úterý

 

16.00 -17.15 U11 / U12
17.15-18.30 U13-U14

 

 

Středa

 

 

18.30 -20.00 U17, U19, Muži

 

Čtvrtek

 

 

 

 

Pátek

 

 

 

 

Zápasy

U11

U12

U13

 

 

SH POD LIPOU

16.10 – 17.45

17.45 – 19.15

19.15 – 20:45

Pondělí

 

 

 

Úterý

 

17.30 -19.00 U15-U17

 

Středa

 

 

 

Čtvrtek

 

 

 

Pátek

U13 - U14

U15 - U17

Muži, U19

Zápasy

U14, U15

U17, U19

 

 

1.Základní škola

11.30 – 15.30

15.30 – 16.30

16.30 – 17.30

17.30 – 19.00

20.00 – 22.00

Pondělí

Školní tréninky 

Školní tréninky

U13 - U14

 

 

Úterý

 

 

 

 

Muži "B"

Středa

 

1. Přípravka

2. Přípravka

U11 - U12

 

Čtvrtek

 

Děvčata

 

 

 

Pátek

 

 

U11 - U12