U13 - 18.02.2024 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
58
Válečníci Děčín B
43
U13 - 18.02.2024 09:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
51
Válečníci Děčín B
38
U15 - 30.01.2024 18:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
73
BA 2006´ Roudnice n.L.
78
U15 - 28.01.2024 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
64
BK Brandýs n. L. B
82
U11 - 28.01.2024 10:45
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
BA 2006 Roudnice n.L.
26
BA Tygři Louny
35
U11 - 28.01.2024 09:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
75
BA 2006 Roudnice n.L.
10
U15 - 27.01.2024 13:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
61
Pandy Čelákovice
44
U13 - 27.01.2024 10:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
46
BA 2006 Roudnice n.L.
30
U13 - 27.01.2024 09:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
61
BA 2006 Roudnice n.L.
21
Muži - 26.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
66
ASK Lovosice
59
U19 - 21.01.2024 16:00
Praha 10, TJ Sokol Petrovice
Jižní Supi
63
BA 2006´ Roudnice n.L.
71
U17 - 21.01.2024 12:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
60
BK Sokolov
71
U17 - 20.01.2024 13:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
100
BK Baník Most
36
Muži - 19.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
94
BK Teplice B
51
U19 - 18.01.2024 19:30
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
75
TJ Slovan Varnsdorf
78
U19 - 13.01.2024 13:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
80
Válečníci Děčín B
61
U13 - 13.01.2024 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
8
Slavoj BK Litoměřice
144
U13 - 13.01.2024 09:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
15
Slavoj BK Litoměřice
122
U15 - 13.01.2024 09:00
Kralupy nad Vltavou, SH Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy Junior
62
BA 2006´ Roudnice n.L.
100
Muži - 12.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
76
TJ Slovan Varnsdorf B
57
U17 - 07.01.2024 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
50
Válečníci Děčín B
68
U17 - 06.01.2024 13:30
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
SLUNETA Ústí nad Labem B
68
BA 2006´Roudnice n. L. B
56
Muži - 05.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
54
BK Česká Lípa
74
Muži - 29.02.2024 19:45
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Děčín Křešice
0
Muži - 06.03.2024 19:15
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice B
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Muži - 23.02.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Děčín seniorka
0
U11 - 09.03.2024 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Teplice mix
0
Muži - 08.03.2024 19:45
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
Skřivánci Ústí n.L.
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U11 - 09.03.2024 00:00
,
BA LYNX Liberec mix
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0

Tabulka aktuálního kola

1. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
13.10.2023 19:30
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
BK Děčín seniorka
2
76
1
59
BK Děčín Křešice
06.10.2023 19:45
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
Skřivánci Ústí n.L.
2
76
1
64
BK Teplice B
06.10.2023 19:30
Česká Lípa, ZŠ Slovanka
BK Česká Lípa
2
91
1
84
BA 2006 Roudnice n.L.
06.10.2023 17:30
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf B
1
56
2
70
ASK Lovosice

2. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
20.10.2023 20:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
BK Děčín Křešice
1
63
2
83
ASK Lovosice
20.10.2023 19:30
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf B
1
61
2
90
BA 2006 Roudnice n.L.
20.10.2023 19:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice B
1
64
2
73
BK Česká Lípa
20.10.2023 19:45
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
Skřivánci Ústí n.L.
1
74
2
85
BK Děčín seniorka

3. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
27.10.2023 19:45
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
Skřivánci Ústí n.L.
2
72
1
54
BK Děčín Křešice
27.10.2023 19:30
Česká Lípa, ZŠ Slovanka
BK Česká Lípa
1
69
2
79
BK Děčín seniorka
27.10.2023 19:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice B
2
67
1
55
TJ Slovan Varnsdorf B
23.11.2023 19:30
Lovosice, Hala U Přívozu
ASK Lovosice
1
59
2
78
BA 2006 Roudnice n.L.

4. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
10.11.2023 20:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
BK Děčín Křešice
1
61
2
67
BA 2006 Roudnice n.L.
10.11.2023 19:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice B
1
66
2
72
ASK Lovosice
10.11.2023 17:30
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf B
1
49
2
75
BK Děčín seniorka
10.11.2023 18:15
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
Skřivánci Ústí n.L.
2
94
1
63
BK Česká Lípa

5. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
09.02.2024 20:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
BK Děčín Křešice
1
60
2
65
BK Česká Lípa
17.11.2023 19:45
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
Skřivánci Ústí n.L.
2
81
1
73
TJ Slovan Varnsdorf B
17.11.2023 19:30
Lovosice, Hala U Přívozu
ASK Lovosice
1
69
2
78
BK Děčín seniorka
19.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
2
94
1
51
BK Teplice B

6. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
01.12.2023 20:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
BK Děčín Křešice
1
73
2
83
BK Teplice B
01.12.2023 19:30
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
BK Děčín seniorka
2
69
1
56
BA 2006 Roudnice n.L.
01.12.2023 19:45
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
Skřivánci Ústí n.L.
1
63
2
74
ASK Lovosice
01.12.2023 19:30
Česká Lípa, ZŠ Slovanka
BK Česká Lípa
2
76
1
69
TJ Slovan Varnsdorf B

7. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
08.12.2023 19:30
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf B
1
69
2
83
BK Děčín Křešice
08.12.2023 19:30
Lovosice, Hala U Přívozu
ASK Lovosice
2
72
1
61
BK Česká Lípa
08.12.2023 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
1
57
2
69
Skřivánci Ústí n.L.
08.12.2023 19:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice B
1
46
2
111
BK Děčín seniorka

8. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
05.01.2024 20:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
BK Děčín Křešice
1
60
2
66
BK Děčín seniorka
05.01.2024 19:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice B
1
54
2
60
Skřivánci Ústí n.L.
05.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
1
54
2
74
BK Česká Lípa
05.01.2024 19:30
Lovosice, Hala U Přívozu
ASK Lovosice
2
68
1
51
TJ Slovan Varnsdorf B

9. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
12.01.2024 19:30
Lovosice, Hala U Přívozu
ASK Lovosice
1
59
2
73
BK Děčín Křešice
12.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
2
76
1
57
TJ Slovan Varnsdorf B
12.01.2024 19:30
Česká Lípa, ZŠ Slovanka
BK Česká Lípa
2
88
1
68
BK Teplice B
12.01.2024 19:30
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
BK Děčín seniorka
1
58
2
65
Skřivánci Ústí n.L.

10. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
26.01.2024 20:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
BK Děčín Křešice
2
79
1
73
Skřivánci Ústí n.L.
19.01.2024 19:30
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
BK Děčín seniorka
2
81
1
67
BK Česká Lípa
26.01.2024 17:30
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf B
2
81
1
73
BK Teplice B
26.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
2
66
1
59
ASK Lovosice

11. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
29.02.2024 19:45
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
0
0
0
BK Děčín Křešice
02.02.2024 19:30
Lovosice, Hala U Přívozu
ASK Lovosice
2
78
1
50
BK Teplice B
02.02.2024 19:30
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
BK Děčín seniorka
2
85
1
58
TJ Slovan Varnsdorf B
02.02.2024 19:30
Česká Lípa, ZŠ Slovanka
BK Česká Lípa
2
79
1
68
Skřivánci Ústí n.L.

12. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
16.02.2024 19:30
Česká Lípa, ZŠ Slovanka
BK Česká Lípa
2
83
1
68
BK Děčín Křešice
16.02.2024 17:30
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf B
1
76
2
85
Skřivánci Ústí n.L.
02.03.2024 17:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
BK Děčín seniorka
0
0
0
0
ASK Lovosice
06.03.2024 19:15
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice B
0
0
0
0
BA 2006 Roudnice n.L.

13. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
23.02.2024 19:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice B
0
0
0
0
BK Děčín Křešice
23.02.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
0
0
0
BK Děčín seniorka
22.02.2024 20:00
Lovosice, Hala U Přívozu
ASK Lovosice
0
0
0
0
Skřivánci Ústí n.L.
23.02.2024 18:30
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf B
0
0
0
0
BK Česká Lípa

14. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
08.03.2024 20:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
BK Děčín Křešice
0
0
0
0
TJ Slovan Varnsdorf B
08.03.2024 19:30
Česká Lípa, ZŠ Slovanka
BK Česká Lípa
0
0
0
0
ASK Lovosice
08.03.2024 19:45
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
Skřivánci Ústí n.L.
0
0
0
0
BA 2006 Roudnice n.L.
08.03.2024 00:00
,
BK Děčín seniorka
0
0
0
0
BK Teplice B

Ostatní zápasy

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté