U12 - 26.09.2021 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
10
BK Brandýs n.L
130
U12 - 26.09.2021 12:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
15
BK Brandýs n.L
119
U14 - 12.12.2021 09:30
Ústí nad Labem, hala UJEP
Sluneta Ústí nad Labem
87
BA 2006´Roudnice nad Labem
37
U17 - 11.12.2021 14:00
Mladá Boleslav, IX. základní škola
TJ AŠ Mladá Boleslav
49
BA 2006´Roudnice n. L.
55
U15 - 05.12.2021 10:00
Mariánské Lázně, Městská sportovní hala
BK Mariánské Lázně
45
BA 2006´ Roudnice n.L.
123
U19 - 04.12.2021 10:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
58
BA 2006´ Roudnice n.L.
62
U13 - 04.12.2021 09:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
31
BA 2006 Roudnice n.L.
69
U15 - 04.12.2021 15:00
Sokolov, SH ISŠTE Sokolov
BK Sokolov
119
BA 2006´ Roudnice n.L.
29
U13 - 04.12.2021 11:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
34
BA 2006 Roudnice n.L.
74
U19 - 05.12.2021 15:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
65
BK R&J EBC Mělník
40
U17 - 28.11.2021 12:15
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
41
BA 2006´Roudnice n. L.
93
U17 - 27.11.2021 15:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA LYNX Liberec
44
BA 2006´Roudnice n. L.
78
U15 - 21.11.2021 11:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
37
Válečníci Děčín B
96
U19 - 21.11.2021 09:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
74
BŠ Tygři Praha C
52
U13 - 21.11.2021 09:00
Chomutov, Městská sportovní hala - malá
BK Levharti Chomutov
65
BA 2006 Roudnice n.L.
14
U13 - 21.11.2021 11:00
Chomutov, Městská sportovní hala - malá
BK Levharti Chomutov
66
BA 2006 Roudnice n.L.
24
U15 - 20.11.2021 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.
72
SKB Rokycany
70
U19 - 20.11.2021 18:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
68
BA Tygři Louny
43
U14 - 14.11.2021 09:00
Jeneč, Sportovní hala Jeneč
Tygři Praha
67
BA 2006´Roudnice nad Labem
52
U14 - 09.12.2021 18:00
Řevničov, ZŠ Řevničov
Kelti Nové Strašecí
60
BA 2006´Roudnice nad Labem
54
U12 - 13.11.2021 10:00
Varnsdorf, Tělocvična Národní
TJ Slovan Varnsdorf
91
BA 2006 Roudnice n.L.
43
U12 - 13.11.2021 12:00
Varnsdorf, Tělocvična Národní
TJ Slovan Varnsdorf
114
BA 2006 Roudnice n.L.
23
U17 - 13.11.2021 16:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
90
Válečníci Děčín B
73
U17 - 19.11.2021 18:15
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
95
BK Teplice
55
U15 - 07.11.2021 10:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
45
BA Tygři Louny
60
U19 - 07.11.2021 14:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín B
44
BA 2006´ Roudnice n.L.
66
U13 - 06.11.2021 11:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Tygři Louny
55
BA 2006 Roudnice n.L.
33
U13 - 06.11.2021 09:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Tygři Louny
69
BA 2006 Roudnice n.L.
25
U15 - 26.10.2021 17:45
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
41
BK Teplice
84
U19 - 06.11.2021 10:00
Most, Sportovní hala Most - malá hala
BK Baník Most
42
BA 2006´ Roudnice n.L.
87
U14 - 24.10.2021 13:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
131
BA 2006´Roudnice nad Labem
22
U17 - 24.10.2021 11:00
Praha 3, TJ Sokol Žižkov I.
Sokol Žižkov B
56
BA 2006´Roudnice n. L.
97
U14 - 23.10.2021 13:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
45
Slavoj BK Litoměřice
110
U12 - 23.10.2021 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
47
Slavoj BK Litoměřice
39
U12 - 23.10.2021 12:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
56
Slavoj BK Litoměřice
38
U15 - 17.10.2021 12:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
54
BK Sokolov
83
U19 - 17.10.2021 14:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
91
ŠSK Slaný
58
U13 - 16.10.2021 12:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
64
Slavoj BK Litoměřice
33
U13 - 16.10.2021 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
42
Slavoj BK Litoměřice
33
U15 - 16.10.2021 15:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
129
BK Mariánské Lázně
22
U14 - 17.12.2021 16:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
BA Tygři Louny
0
U14 - 19.12.2021 13:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
BK Levharti Chomutov
0
U14 - 15.12.2021 17:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín
0
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
U12 - 11.12.2021 09:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U12 - 11.12.2021 11:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U13 - 18.12.2021 12:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BA Tygři Louny
0
U15 - 18.12.2021 17:15
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BK Kralupy Junior
0
U19 - 18.12.2021 19:15
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
AŠ Mladá Boleslav
0
U13 - 18.12.2021 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BA Tygři Louny
0
U19 - 19.12.2021 15:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BA LYNX Liberec
0
U15 - 19.12.2021 18:30
Kralupy nad Vltavou, SH Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy Junior
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U17 - 08.01.2022 15:00
Český Brod, Sportovní hala
BK Český Brod
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U17 - 09.01.2022 00:00
,
BC Kolín B
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U19 - 16.01.2022 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BK Brandýs nad Labem
0
U12 - 22.01.2022 00:00
,
Slavoj BK Litoměřice
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U12 - 22.01.2022 00:00
,
Slavoj BK Litoměřice
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U17 - 22.01.2022 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L.
0
Sokol Žižkov B
0
U19 - 29.01.2022 00:00
Slaný, Víceúčelová sportovní hala
ŠSK Slaný
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U19 - 30.01.2022 00:00
Kladno, SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
BK Kladno
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U12 - 05.02.2022 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
TJ Slovan Varnsdorf
0
U12 - 05.02.2022 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
TJ Slovan Varnsdorf
0
U17 - 06.02.2022 00:00
,
Válečníci Děčín B
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U17 - 07.02.2022 18:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice
0
BA 2006´Roudnice n. L.
0
U19 - 12.02.2022 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
Válečníci Děčín B
0
U19 - 13.02.2022 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BK Baník Most
0
U17 - 19.02.2022 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L.
0
TJ Slovan Varnsdorf
0
U17 - 20.02.2022 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L.
0
BA LYNX Liberec
0
U19 - 05.03.2022 00:00
Jeneč, Sportovní hala Jeneč
BŠ Tygři Praha C
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U19 - 06.03.2022 00:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Tygři Louny
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U17 - 12.03.2022 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L.
0
TJ AŠ Mladá Boleslav
0

Tabulka aktuálního kola

1. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
06.10.2021 18:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice
2
102
1
47
Válečníci Děčín B
10.10.2021 12:00
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
2
88
1
75
Sokol Žižkov B
09.10.2021 11:30
Mladá Boleslav, IX. základní škola
TJ AŠ Mladá Boleslav
2
51
1
48
BK Český Brod
09.10.2021 17:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
2
85
1
70
BC Kolín B

2. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
09.10.2021 15:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA LYNX Liberec
2
59
1
40
Sokol Žižkov B
10.10.2021 09:00
Mladá Boleslav, IX. základní škola
TJ AŠ Mladá Boleslav
2
79
1
67
BC Kolín B
10.10.2021 14:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
2
74
1
52
BK Český Brod

3. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
19.10.2021 19:00
Český Brod, Sportovní hala
BK Český Brod
2
91
1
80
BC Kolín B
23.10.2021 15:00
Praha 3, TJ Sokol Žižkov I.
Sokol Žižkov B
1
57
2
74
TJ AŠ Mladá Boleslav
23.10.2021 18:30
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
1
48
2
113
BK Teplice
16.11.2021 18:30
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín B
1
65
2
70
BA LYNX Liberec

4. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
24.10.2021 11:00
Praha 3, TJ Sokol Žižkov I.
Sokol Žižkov B
1
56
2
97
BA 2006´Roudnice n. L.
27.10.2021 18:00
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice
2
67
1
43
BA LYNX Liberec
24.10.2021 13:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín B
2
105
1
43
TJ Slovan Varnsdorf

5. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
13.11.2021 17:00
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
1
57
2
76
BA LYNX Liberec
10.12.2021 18:00
Mladá Boleslav, IX. základní škola
TJ AŠ Mladá Boleslav
2
55
1
53
BK Teplice
13.11.2021 16:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
2
90
1
73
Válečníci Děčín B
13.11.2021 15:00
Český Brod, Sportovní hala
BK Český Brod
1
42
2
47
Sokol Žižkov B

6. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
14.11.2021 10:00
Mladá Boleslav, IX. základní škola
TJ AŠ Mladá Boleslav
2
73
1
68
Válečníci Děčín B
19.11.2021 18:15
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L.
2
95
1
55
BK Teplice
14.11.2021 11:00
Kolín 4, SOU Spojů Kolín
BC Kolín B
2
68
1
65
Sokol Žižkov B

7. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
27.11.2021 09:00
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice
2
77
1
61
BK Český Brod
19.12.2021 13:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín B
0
0
0
0
BC Kolín B
27.11.2021 15:45
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
1
55
2
78
TJ AŠ Mladá Boleslav
27.11.2021 15:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA LYNX Liberec
1
44
2
78
BA 2006´Roudnice n. L.

8. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
18.12.2021 13:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice
0
0
0
0
BC Kolín B
28.11.2021 12:30
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín B
1
64
2
68
BK Český Brod
28.11.2021 12:15
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
1
41
2
93
BA 2006´Roudnice n. L.
28.11.2021 12:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA LYNX Liberec
1
48
2
71
TJ AŠ Mladá Boleslav

9. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
11.12.2021 14:00
Mladá Boleslav, IX. základní škola
TJ AŠ Mladá Boleslav
1
49
2
55
BA 2006´Roudnice n. L.
11.12.2021 15:45
Český Brod, Sportovní hala
BK Český Brod
2
71
1
63
TJ Slovan Varnsdorf
11.12.2021 11:00
Kolín 4, SOU Spojů Kolín
BC Kolín B
2
86
1
54
BA LYNX Liberec
11.12.2021 15:00
Praha 3, TJ Sokol Žižkov I.
Sokol Žižkov B
0
0
0
0
BK Teplice

10. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
12.12.2021 10:00
Český Brod, Sportovní hala
BK Český Brod
2
65
1
61
BA LYNX Liberec
12.12.2021 11:00
Kolín 4, SOU Spojů Kolín
BC Kolín B
2
102
1
70
TJ Slovan Varnsdorf
12.12.2021 11:00
Praha 3, TJ Sokol Žižkov I.
Sokol Žižkov B
0
0
0
0
Válečníci Děčín B

11. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
08.01.2022 00:00
,
Sokol Žižkov B
0
0
0
0
BA LYNX Liberec
08.01.2022 00:00
,
BC Kolín B
0
0
0
0
TJ AŠ Mladá Boleslav
08.01.2022 15:00
Český Brod, Sportovní hala
BK Český Brod
0
0
0
0
BA 2006´Roudnice n. L.

12. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
09.01.2022 00:00
,
Válečníci Děčín B
0
0
0
0
BK Teplice
09.01.2022 00:00
,
Sokol Žižkov B
0
0
0
0
TJ Slovan Varnsdorf
09.01.2022 13:00
Český Brod, Sportovní hala
BK Český Brod
0
0
0
0
TJ AŠ Mladá Boleslav
09.01.2022 00:00
,
BC Kolín B
0
0
0
0
BA 2006´Roudnice n. L.

13. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
22.01.2022 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L.
0
0
0
0
Sokol Žižkov B
22.01.2022 00:00
,
BA LYNX Liberec
0
0
0
0
BK Teplice
22.01.2022 00:00
,
TJ Slovan Varnsdorf
0
0
0
0
Válečníci Děčín B

14. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
23.01.2022 00:00
,
BC Kolín B
0
0
0
0
BK Český Brod
23.01.2022 00:00
,
TJ AŠ Mladá Boleslav
0
0
0
0
Sokol Žižkov B
23.01.2022 00:00
,
TJ Slovan Varnsdorf
0
0
0
0
BK Teplice
23.01.2022 00:00
,
BA LYNX Liberec
0
0
0
0
Válečníci Děčín B

15. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
05.02.2022 00:00
,
Válečníci Děčín B
0
0
0
0
TJ AŠ Mladá Boleslav
07.02.2022 18:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice
0
0
0
0
BA 2006´Roudnice n. L.
05.02.2022 00:00
,
Sokol Žižkov B
0
0
0
0
BC Kolín B

16. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
06.02.2022 00:00
,
BA LYNX Liberec
0
0
0
0
TJ Slovan Varnsdorf
06.02.2022 00:00
,
BK Teplice
0
0
0
0
TJ AŠ Mladá Boleslav
06.02.2022 00:00
,
Válečníci Děčín B
0
0
0
0
BA 2006´Roudnice n. L.
06.02.2022 00:00
,
Sokol Žižkov B
0
0
0
0
BK Český Brod

17. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
19.02.2022 00:00
,
BC Kolín B
0
0
0
0
BK Teplice
19.02.2022 16:00
Český Brod, Sportovní hala
BK Český Brod
0
0
0
0
Válečníci Děčín B
19.02.2022 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L.
0
0
0
0
TJ Slovan Varnsdorf
19.02.2022 00:00
,
TJ AŠ Mladá Boleslav
0
0
0
0
BA LYNX Liberec

18. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
20.02.2022 10:00
Český Brod, Sportovní hala
BK Český Brod
0
0
0
0
BK Teplice
20.02.2022 00:00
,
BC Kolín B
0
0
0
0
Válečníci Děčín B
20.02.2022 00:00
,
TJ AŠ Mladá Boleslav
0
0
0
0
TJ Slovan Varnsdorf
20.02.2022 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L.
0
0
0
0
BA LYNX Liberec

19. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
12.03.2022 00:00
,
BA LYNX Liberec
0
0
0
0
BK Český Brod
12.03.2022 00:00
,
TJ Slovan Varnsdorf
0
0
0
0
BC Kolín B
12.03.2022 00:00
,
Válečníci Děčín B
0
0
0
0
Sokol Žižkov B

20. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
12.03.2022 00:00
,
BA 2006´Roudnice n. L.
0
0
0
0
TJ AŠ Mladá Boleslav
13.03.2022 00:00
,
TJ Slovan Varnsdorf
0
0
0
0
BK Český Brod
13.03.2022 00:00
,
BA LYNX Liberec
0
0
0
0
BC Kolín B
13.03.2022 00:00
,
BK Teplice
0
0
0
0
Sokol Žižkov B

Ostatní zápasy

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté