U13 - 18.02.2024 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
58
Válečníci Děčín B
43
U13 - 18.02.2024 09:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
51
Válečníci Děčín B
38
U15 - 30.01.2024 18:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
73
BA 2006´ Roudnice n.L.
78
U15 - 28.01.2024 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
64
BK Brandýs n. L. B
82
U11 - 28.01.2024 10:45
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
BA 2006 Roudnice n.L.
26
BA Tygři Louny
35
U11 - 28.01.2024 09:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
75
BA 2006 Roudnice n.L.
10
U15 - 27.01.2024 13:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
61
Pandy Čelákovice
44
U13 - 27.01.2024 10:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
46
BA 2006 Roudnice n.L.
30
U13 - 27.01.2024 09:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
61
BA 2006 Roudnice n.L.
21
Muži - 26.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
66
ASK Lovosice
59
U19 - 21.01.2024 16:00
Praha 10, TJ Sokol Petrovice
Jižní Supi
63
BA 2006´ Roudnice n.L.
71
U17 - 21.01.2024 12:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
60
BK Sokolov
71
U17 - 20.01.2024 13:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
100
BK Baník Most
36
Muži - 19.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
94
BK Teplice B
51
U19 - 18.01.2024 19:30
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
75
TJ Slovan Varnsdorf
78
U19 - 13.01.2024 13:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
80
Válečníci Děčín B
61
U13 - 13.01.2024 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
8
Slavoj BK Litoměřice
144
U13 - 13.01.2024 09:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
15
Slavoj BK Litoměřice
122
U15 - 13.01.2024 09:00
Kralupy nad Vltavou, SH Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy Junior
62
BA 2006´ Roudnice n.L.
100
Muži - 12.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
76
TJ Slovan Varnsdorf B
57
U17 - 07.01.2024 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
50
Válečníci Děčín B
68
U17 - 06.01.2024 13:30
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
SLUNETA Ústí nad Labem B
68
BA 2006´Roudnice n. L. B
56
Muži - 05.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
54
BK Česká Lípa
74
Muži - 29.02.2024 19:45
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Děčín Křešice
0
Muži - 06.03.2024 19:15
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice B
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Muži - 23.02.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Děčín seniorka
0
U11 - 09.03.2024 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Teplice mix
0
Muži - 08.03.2024 19:45
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
Skřivánci Ústí n.L.
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U11 - 09.03.2024 00:00
,
BA LYNX Liberec mix
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0

Tabulka aktuálního kola

1. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
24.09.2023 10:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín A
2
152
1
3
BA 2006 Roudnice n.L.
24.09.2023 12:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín A
2
161
1
0
BA 2006 Roudnice n.L.
24.09.2023 09:00
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
2
80
1
17
Válečníci Děčín B
24.09.2023 11:00
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
2
89
1
24
Válečníci Děčín B
23.09.2023 10:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
2
107
1
14
BA Lynx Liberec
23.09.2023 12:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
2
81
1
13
BA Lynx Liberec

2. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
07.10.2023 09:30
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín A
2
137
1
3
BA Lynx Liberec
07.10.2023 11:30
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín A
2
80
1
7
BA Lynx Liberec
08.10.2023 10:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín B
1
12
2
76
Slavoj BK Litoměřice
08.10.2023 12:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín B
1
22
2
60
Slavoj BK Litoměřice
08.10.2023 09:30
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
1
24
2
116
TJ Slovan Varnsdorf
08.10.2023 11:30
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
1
11
2
87
TJ Slovan Varnsdorf

3. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
08.12.2023 16:00
Varnsdorf, Tělocvična Národní
TJ Slovan Varnsdorf
1
16
2
60
Válečníci Děčín A
08.12.2023 17:45
Varnsdorf, Tělocvična Národní
TJ Slovan Varnsdorf
1
22
2
81
Válečníci Děčín A
21.10.2023 09:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
2
116
1
10
BA 2006 Roudnice n.L.
21.10.2023 11:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
2
112
1
8
BA 2006 Roudnice n.L.
22.10.2023 14:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
2
65
1
40
Válečníci Děčín B
22.10.2023 16:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
2
51
1
38
Válečníci Děčín B

4. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
12.11.2023 14:30
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín A
2
127
1
4
Válečníci Děčín B
12.11.2023 16:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín A
2
122
1
13
Válečníci Děčín B
11.11.2023 09:30
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
1
28
2
50
BA Lynx Liberec
11.11.2023 11:30
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
1
39
2
41
BA Lynx Liberec
11.11.2023 13:30
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
1
35
2
77
Slavoj BK Litoměřice
11.11.2023 15:15
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
1
24
2
79
Slavoj BK Litoměřice

5. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
17.11.2023 09:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
1
29
2
47
Válečníci Děčín A
17.11.2023 11:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
1
29
2
64
Válečníci Děčín A
25.11.2023 09:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
1
17
2
54
TJ Slovan Varnsdorf
25.11.2023 10:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
1
25
2
80
TJ Slovan Varnsdorf
25.11.2023 10:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín B
2
39
1
38
BA 2006 Roudnice n.L.
25.11.2023 11:45
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín B
1
47
2
53
BA 2006 Roudnice n.L.

6. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
03.12.2023 09:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
1
10
2
89
Válečníci Děčín A
03.12.2023 10:45
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
1
7
2
112
Válečníci Děčín A
03.12.2023 14:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín B
1
23
2
77
TJ Slovan Varnsdorf
03.12.2023 15:45
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín B
1
20
2
85
TJ Slovan Varnsdorf
02.12.2023 09:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
1
33
2
87
Slavoj BK Litoměřice
02.12.2023 10:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
1
29
2
99
Slavoj BK Litoměřice

7. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
16.12.2023 16:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
1
13
2
140
Válečníci Děčín A
16.12.2023 17:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
1
7
2
112
Válečníci Děčín A
16.12.2023 12:30
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
2
102
1
13
Válečníci Děčín B
16.12.2023 14:30
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
2
102
1
12
Válečníci Děčín B
16.12.2023 10:00
Varnsdorf, Tělocvična Národní
TJ Slovan Varnsdorf
2
85
1
30
BA 2006 Roudnice n.L.
16.12.2023 12:00
Varnsdorf, Tělocvična Národní
TJ Slovan Varnsdorf
2
80
1
20
BA 2006 Roudnice n.L.

8. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
13.01.2024 09:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín A
2
67
1
11
TJ Slovan Varnsdorf
13.01.2024 10:45
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín A
2
76
1
25
TJ Slovan Varnsdorf
13.01.2024 09:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
1
15
2
122
Slavoj BK Litoměřice
13.01.2024 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
1
8
2
144
Slavoj BK Litoměřice
14.01.2024 12:45
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín B
1
26
2
40
BA Lynx Liberec
14.01.2024 14:30
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín B
1
22
2
47
BA Lynx Liberec

9. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
18.01.2024 15:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín B
1
14
2
54
Válečníci Děčín A
18.01.2024 16:30
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín B
1
24
2
61
Válečníci Děčín A
27.01.2024 09:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
2
61
1
21
BA 2006 Roudnice n.L.
27.01.2024 10:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
2
46
1
30
BA 2006 Roudnice n.L.
24.02.2024 13:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
0
0
0
0
TJ Slovan Varnsdorf
24.02.2024 15:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
0
0
0
0
TJ Slovan Varnsdorf

10. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
18.02.2024 09:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín A
2
62
1
36
Slavoj BK Litoměřice
18.02.2024 11:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín A
2
69
1
27
Slavoj BK Litoměřice
17.02.2024 09:00
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
2
45
1
37
BA Lynx Liberec
17.02.2024 10:45
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
2
58
1
35
BA Lynx Liberec
18.02.2024 09:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
2
51
1
38
Válečníci Děčín B
18.02.2024 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
2
58
1
43
Válečníci Děčín B

Ostatní zápasy

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté